(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Valmieras novada dome
"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Olmanis

1958

 Valmieras pilsētas pašvaldības Palīdzības birojs

 biroja vadītājs

 augstākā

2

 Ivars Ādamsons

1970

 Rubenes pamatskola

 direktors

 augstākā

3

 Modris Kokins

1959

 pansionāts ,,Valmiera˙˙

 saimniecības daļas vadītājs

 vidējā

4

 Uldis Paltiņš

1945

 ,,Ulda Paltiņa IU˙˙

 īpašnieks

 vidējā

5

 Aija Antone

1952

 Valmieras Valsts ģimnāzija

 skolotāja

 augstākā

6

 Andris Skrastiņš

1957

 z/s ,,Lejasbimberi˙˙

 z/s ,,Lejasbimberi˙˙ īpašnieks

 vidējā

7

 Ivo Līvs

1978

 Ziemeļvidzemes virsmežniecība, Jumaras mežniecība

 mežsargs

 vidējā

8

 Arnis Balinkevičs

1965

 SIA ,,AB Būve˙˙

 SIA ,,AB Būve˙˙ valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Ina Mīlenberga

1959

 Kocēnu pamatskola

 skolotāja

 augstākā

10

 Ivars Jēkabsons

1983

 Kocēnu pagasta padome

 Kocēnu sporta nama direktors

 augstākā

11

 Sarmīte Bračka

1962

 Kocēnu pagasta padome

 sociālā darba organizatore

 augstākā

12

 Anda Katkēviča

1966

 Dauguļu speciālā internātpamatskola

 direktore

 augstākā

13

 Ilgonis Burķītis

1962

 Vaidavas pagasta padome

 datorsistēmu administrators

 vidējā

14

 Vilnis Pētersons

1968

 SIA ,,Sīlis˙˙

 SIA ,,Sīlis˙˙ valdes loceklis

 vidējā

15

 Agris Priedītis

1968

 ,,A.Priedīša IU˙˙

 ,,A.Priedīša IU˙˙ īpašnieks

 vidējā

16

 Solvita Pekstiņa

1974

 Kocēnu pagasta padome

 sociālās nodaļas vadītāja

 augstākā

17

 Edgars Atlācis

1982

 Zvērināta advokāta E.Atlāča birojs

 biroja vadītājs

 augstākā

18

 Raitis Treijs

1962

 Ziemeļaustrumu mutes veselības centrs

 a/m vadītājs

 vidējā

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 JURIS ŠALMS

1941

 SIA''Blue mountain peat''

 pārvaldnieks- valdes loceklis

 augstākā

2

 TĀLAVS MEGNIS

1955

 VAS '' Latvijas valsts ceļi"

 autoceļu būvinženieris

 augstākā

3

 INNA KRĒSLIŅA

1964

 Dikļu pagasta padome

 kultūras nama vadītāja

 vidējā

4

 ANDRIS GARSELIS

1985

 Transporta un sakaru institūts

 Students transporta un biznesa loģistikā

 vidējā

5

 ANITA RUMBIŅA

1957

 SIA ''Agroprojekts''

 projektu vadītāja, arhitekte

 augstākā

6

 JURIS CAUNE

1960

 SIA ''Virpolats''

 šoferis

 vidējā

7

 ELITA DREIMANE

1950

 SIA ''Agroprojekts''

 biroja vadītāja

 augstākā

8

 EDGARS BRUTĀNS

1984

 SIA ''Zilvas koks''

 rīkotājdirektors

 vidējā

9

 ANDIS PRIEDĪTIS

1969

 ZS ''Priedītes''

 vadītājs

 vidējā

10

 DAINIS JANSONS

1959

 ZS ''Rumbēni''

 Īpašnieks

 vidējā

11

 VAIRA VĪRA

1959

 Vaidavas pamatskola

 angļu valodas skolotāja

 augstākā

12

 RUTA KONRĀDE

1957

 Dikļu pamatskola

 fizkultūras skolotāja

 augstākā

13

 IVARS VEIDE

1968

 SIA ''LIRIEM"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

14

 IMANTS LEKSIS

1940

 nav

 pensionārs

 vidējā

15

 AIVARS KĀPOSTIŅŠ

1955

 SIA ''MIAB''

 ŠOFERIS

 vidējā

16

 AIVARS MĀLIŅŠ

1980

 Kocēnu pamatskola

 sporta skolotājs

 augstākā

17

 DACE PASTVA

1984

 SIA ''Triāls''

 sekretāre- lietvede

 augstākā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vitauts Staņa

1955

 Bērzaines pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Renāte Zīdere

1951

 Dikļu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Inese Sudraba

1957

 Kocēnu pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Auseklītis"

 vadītāja

 augstākā

4

 Jānis Krūmiņš

1959

 Zilākalna pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

5

 Aksels Bārda

1948

 Vaidavas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Evija Nagle

1973

 Dikļu pagasta padome

 attīstības plānotāja

 augstākā

7

 Gundars Vilks

1958

 SIA "Silviko"

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Jānis Stalbergs

1964

 SIA "Vidus un partneri"

 saimnieciskās daļas vadītājs

 vidējā

9

 Mārtiņš Adamsons

1956

 Kocēnu pagasta padome

 elektriķis

 vidējā

10

 Andris Lancmanis

1962

 SIA "Agroprojekts"

 būvinženieris

 augstākā

11

 Solvita Rumba

1974

 Dikļu pagasta padome

 sociālā dienesta vadītāja, sociālā darbiniece

 augstākā

12

 Jānis Virskūns

1981

 SIA "Baltic industrial trust"

 jurists

 vidējā

13

 Lāsma Žagota

1972

 Jura Neikena Dikļu pamatskola

 direktore

 augstākā

14

 Inese Melnalksne

1959

 Zilākalna sākumskola

 direktore

 augstākā

15

 Jānis Dīcmanis

1980

 zs "Latskand"

 pārvaldnieks

 vidējā

16

 Sigita Tama

1968

 Vaidavas pamatskola

 direktore

 augstākā

17

 Ināra Blūma

1959

 Kocēnu pagasta padome

 kultūras darba organizatore, dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

 vidējā

18

 Māris Šternmanis

1953

 SIA "TSC auto"

 valdes loceklis

 augstākā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Zvirbulis

1966

 SIA,, BIKO-LAT''

 Administratīvais direktors

 vidējā

2

 Gita Daubare

1970

 Kocēnu pamatskola

 Direktores vietniece audzināšanas jomā

 augstākā

3

 Jānis Dainis

1956

  SIA ,,Vidzemes Reklāmas Aģentūra"

 konsultants

 augstākā

4

 Vineta Pilsuma

1962

 z/s ,,Jūrnieki"

 saimniece

 vidējā

5

 Vilnis Upīte

1951

 Valsts ieņēmumu dienests, Vidzemes reģionālās iestādes Muitas pārvaldes

 Priekšnieka vietnieks

 augstākā

6

 Inese Bērziņa

1969

 SIA ,,Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs"

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

7

 Atis Keziks

1954

 z/s,,ATMATAS"

 uzņēmējs,īpašnieks

 vidējā

8

 Sarmīte Balode

1962

 Valmieras Viesturu vidusskola

 skolotāja

 augstākā

9

 Aigars Šķērstiņš

1969

 Dauguļu speciālā internātpamatskola

 Direktora vietnieks saimnieciskā darbā

 vidējā

10

 Anna Mironovska

1968

 SIA ,,Vidzemes slimnīca"

 infekcijas nodaļas vadītāja

 augstākā

11

 Jānis Bagāts

1979

 Valmieras rajona policijas pārvalde

 vecākais inspektors (izmeklētājs)

 augstākā

12

 Anitra Eglīte

1971

 Juridiskais birojs,, Eglīte&Partneri"

 jurists

 augstākā

13

 Ainārs Brengulis

1961

 Z/S ,,Lapurgas"

 uzņēmējs

 vidējā

14

 Vineta Gončare

1964

 Bērnu sociālās aprūpes centrs ,,Zīles''

 direktores vietniece

 augstākā

15

 Jānis Vahitovs

1961

 SIA,,Silviko''

 Meistars

 vidējā

16

 Edīte Bankava

1987

 Pirmsskolas izglītības iestāde ,, Auseklītis"

 skolotāja

 vidējā

17

 Santa Biļinska

1968

 Latvijas Biškopības biedrība

 Vidzemes novada -konsultante

 vidējā

18

 Valdis Zariņš

1957

 z/s ,,Elzas''

 īpašnieks

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form