(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vecpiebalgas novada dome
Novada attīstībai
Deputātu kandidātu saraksts

  

 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ella Frīdvalde-Andersone

1969

 Inešu pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Juris Ķirsis

1962

 SIA "Vega ship management"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Jānis Vīlips

1949

 Taurenes pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Gunta Dadeika

1958

 Inešu pamatskola

 Skolas direktore

 augstākā

5

 Ilze Miķelsone

1967

 Individuālā prakse

 Veterinārmedicīnā

 augstākā

6

 Agita Šulca

1971

 Vecpiebalgas vidusskola

 Direktores vietniece mācību un audzināšanas darbā

 augstākā

7

 Valdis Cīrulis

1975

 SIA "Larko-V"

 Valdes loceklis

 augstākā

8

 Ilona Radziņa

1963

 SIA "Vecpiebalgas doktorāts"

 ģimenes ārste

 augstākā

9

 Anna Caunīte

1956

 Kaives pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

10

 Andris Lapselis

1963

 Zemnieku saimniecība "Mežrozes"

 Darbu vadītājs

 augstākā

11

 Hugo Duksis

1951

 Zemnieku saimniecība "Ezerkrasti"

 Īpašnieks

 augstākā

12

 Alda Zālīte

1960

 Individuālā prakse

 Veterinārmedicīnā

 augstākā

13

 Daina Skrastiņa

1960

 Taurenes feldšeru punkts

 Feldšere-ārsta palīgs

 vidējā

14

 Uldis Blīgzna

1971

 Veselavas pamatskola

 Skolas direktors

 augstākā

15

 Daina Slaidiņa

1966

 Dzērbenes pagasta padome

 Zemes ierīkotāja

 augstākā

16

 Maija Rieksta

1956

 VAS "Latvijas Pasts"

 pastniece

 vidējā

 

MĒS PIEBALGAI
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 ANITA KAMERĀDE

1955

 Dzērbenes pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 ANITA ZVAIGZNE

1960

 Dzērbenes pagasta padome

 pagasta padomes sekretāre

 augstākā

3

 AIVARS OŠIŅŠ

1954

 Vecpiebalgas muzeju apvienība "Orisāre"

 muzeja speciālists

 vidējā

4

 JĀNIS ĶIRĶELIS

1955

 SIA "Dzērbenes siltums"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

5

 ILGA OZOLA

1963

 Dzērbenes mūzikas skola

 direktore

 augstākā

6

 ULDIS RADZIŅŠ

1971

 A/S LATVIJAS VALSTS MEŽI

 Piebalgas iecirkņa vadītājs

 augstākā

7

 ANDRIS BITAINIS

1976

 Taurenes pamatskola

 darbmācības skolotājs

 augstākā

8

 MĀRIS BĒRZIŅŠ

1967

 Ziemeļvidzemes virsmežniecība, Piebalgas mežniecība

 mežsargs

 vidējā

9

 VELGA KALNIŅA

1952

 Cēsu rajona slimnīca

 terapeite

 augstākā

10

 GINTS PUMPURS

1967

 z/s "Upmaļi"

 saimniecības vadītājs

 vidējā

11

 MĀRĪTE ŠĶĒLE

1947

 Dzērbenes vidusskola

 latviešu valodas skolotāja

 augstākā

12

 IVARS SAKSS

1969

 Dzērbenes pagasta padome

 sociālā darba organizators

 augstākā

13

 VITA ANTONE

1972

 Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs

 medicīnas māsa

 vidējā

14

 TĀLIS JEŠKINS

1965

 Medību kolektīvs "Kaive"

 biedrs

 vidējā

15

 INGRIDA RUŅĢE

1966

 Dzērbenes vidusskola

 saimniece

 vidējā

16

 IVANS KOVAĻEVSKIS

1968

 z/s "Zemturi"

 īpašnieks

 pamata

 

RATIŅŠ
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 MARIJA SUPE

1949

 Vecpiebalgas vidusskola

 direktore

 augstākā

2

 LILITA OZOLIŅA

1958

 Taurenes pamatskola

  direktore

 augstākā

3

 SANDIS KĀRKLIŅŠ

1977

 SIA "Andrēni"

 valdes loceklis

 vidējā

4

 ANITA ZARIŅA

1955

 Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs

 nodaļas vadītāja

 augstākā

5

 NORA ŽĒPERE

1947

 Vecpiebalgas Doktorāts SIA

 medicīnas feldšere

 vidējā

6

 ANDA KAZAKA

1987

  nav

  studente

 vidējā

7

 ROBERTS BALODIS

1990

  nav

  skolnieks

 pamata

8

 VIESTURIS BURJOTS

1958

 Inešu pagasta padome

 komunāļās daļas vadītājs

 vidējā

9

 ILONA SOPULE-ŽĒPERE

1968

 Skujenes pamatskola

 skolotāja

 augstākā

10

 ALEKSANDRS TOMAŠS

1962

 nav

 mājsaimnieks

 vidējā

11

 JĀNIS RIŽA

1947

 A/S Sadales tīkls Ziemeļu reģions attīstības daļa

 meistars

 augstākā

12

 LOLITA ŽAGARE

1964

 Vecpiebalgas vidusskola

 direktora vietniece mācību darbā

 augstākā

13

 INESE ĶAUKULE

1960

 SIA RANKO

 vetārste

 augstākā

14

 LIENE BĒRZIŅA

1990

 nav

 skolniece

 pamata

15

 VOLDEMĀRS ZIVTIŅŠ

1946

 Zemnieku saimniecība "Lielkaibēni"

 vadītājs

 vidējā

16

 ANDREJS PĒTERIS NEBARS

1944

 Zemnieku saimniecība "Kalna AĻMI"

 vadītājs

 vidējā

 

Novads
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aivars Avens

1954

 Vecpiebalgas pagasta padome

 Komunālās daļas vadītājs

 vidējā

2

 Līva Grudule

1972

 Vecpiebalgas pagasta padome

 Vecpiebalgas pagasta muzeju apvienības "Orisāre" vadītāja

 augstākā

3

 Rudolfs Vilnis Lapsa

1952

 Pārtikas veterinārais dienests

 Daļas vadītājs

 augstākā

4

 Daina Šmite

1973

 Dzērbenes pagasta padome

 Pieaugušo izglītības koordinators, tūrisma organizatore, tautas nama vadītāja

 augstākā

5

 Larisa Kārkliņa

1979

 SIA "Andrēni K"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

6

 Uvis Avens

1982

 SIA "Borts" Burusports

 Struktūrvienības vadītājs

 vidējā

7

 Kaspars Stupelis

1982

 Motosportists

  

 vidējā

8

 Indra Bitaine

1978

 SIA "Pondus"

 Grāmatvede

 augstākā

9

 Jānis Freimanis

1967

 Z/s "Veckurmji"

 Īpašnieks

 vidējā

10

 Daila Pinne

1953

 Mājsaimniece

  

 vidējā

11

 Ingus Klodžs

1969

 SIA "Grantiņi-1"

 Kokvedēja šoferis

 vidējā

12

 Edgars Bērzkalns

1979

 Vecpiebalgas karatē klubs

 Prezidents

 vidējā

13

 Andris Runcis

1942

 SIA "Mundurs"

 Veikala pārdevējs

 vidējā

14

 Ainārs Čačka

1962

 SIA"DAA"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

15

 Valdis Apalups

1964

 Z/s "Kaupēni"

 Vadītājs

 vidējā

 

JAUNAJAM NOVADAM
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Raitis Glāzers

1984

 LR Saeima

 LR Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas konsultants

 augstākā

2

 Sandra Sniedze

1970

 Vecpiebalgas pagasta padome

 sekretāre

 augstākā

3

 Andrejs Grīnfelds

1947

 SIA "Sadales tīkls"

 EIUD meistars

 vidējā

4

 Aldis Glāzers

1961

 Vecpiebalgas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Anda Liepiņa

1963

 SIA "Liepas M"

 Valdes locekle

 vidējā

6

 Rita Čičkanova

1960

 Kaives pagasta padome

 lauku attīstības speciāliste

 vidējā

7

 Inita Ķirse

1966

 SIA "Lauku Radi"

 valdes locekle

 augstākā

8

 Dzintars Daļeckis

1958

 SIA "Vecpiebalgas Kompānija"

 Valdes loceklis

 vidējā

9

 Ginta Babre

1973

 Taurenes pagasta padome

 Kultūras nama vadītāja

 augstākā

10

 Zigrīda Ruicēna

1962

 Vecpiebalgas pagasta padome

 Kultūras nama vadītāja

 augstākā

11

 Andis Dzenis

1966

 z/s "Lejas Barackas"

 īpašnieks

 vidējā

12

 Atis Skrastiņš

1965

 SIA "Latio"

 nekustamā īpašuma aģents

 vidējā

13

 Aldis Slišans

1968

 SIA "Ferits"

 direktors

 vidējā

14

 Sandris Rakauskis

1988

 Latvijas Universitāte

 Students

 vidējā

15

 Jānis Balodis

1983

 SIA "4print"

 Servisa vadītājs

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form