(dati: CVK )

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Partija "LPP/LC", "Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts

  

 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Rihards Melgailis

1953

 Vecumnieku pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Anita Smilškalne

1953

 zemnieku saimniecība ''Madaras'' -vadītāja

 vadītāja

 augstākā

3

 Arvīds Zvirbulis

1966

 Valles pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Svetlana Vāverniece

1954

 Skaistkalnes vidusskola

 direktore

 augstākā

5

 Aiga Saldābola

1965

 Stelpes pagasta padome

 sabiedrisko attiecību koordinātore

 vidējā

6

 Mārtiņš Mediņš

1959

 zemnieku saimniecība ''Silavēji''

 vadītājs

 augstākā

7

 Agris Kondrāts

1969

 Kurmenes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

8

 Anna Balgalve

1957

 Misas vidusskola

 direktora vietniece

 augstākā

9

 Diāna Ruģele

1954

 SIA "Krīči"

 darba aizsardzības inženiere

 augstākā

10

 Ainars Balcers

1976

 AS Swedbank

 nodaļas vadītājs

 augstākā

11

 Iveta Radziņa

1959

 Valles pagasta padome

 priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

12

 Ēriks Pīlādzis

1958

 SIA Pīlādzis

 valdes loceklis

 augstākā

13

 Vera Šahnova

1960

 Aijas Ciršas ģimenes ārsta prakse Kurmenes pagastā

 ārsta palīgs

 vidējā

14

 Rūta Kārkliņa

1947

 Misas vidusskola

 direktore

 augstākā

15

 Dace Peņķe

1951

 Bārbeles pamatskola

 direktore

 augstākā

16

 Ēriks Cešeiko

1966

 AS Baltic Sea Port

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

17

 Jānis Strēlis

1980

 SIA ''GIS PROJEKTS''

 teritoriālplānotājs

 augstākā

18

 Guntis Kalniņš

1964

 Vecumnieku pagasta padome

 izpilddirektors

 augstākā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Česlavs Batņa

1979

 Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

 skolotājs, diriģents

 augstākā

2

 Jānis Kovals

1977

 Vides ministrijas, Stratēģijas un koordinācijas departaments

 Sabiedrības līdzdalības nodaļas vadītājs

 augstākā

3

 Anda Kuzma

1965

 Vecumnieku vidusskola

 Direktora vietniece izglītības jomā, bioloģijas skolotāja

 augstākā

4

 Olga Černišova

1963

 "Latvijas Samariešu Apvienība" Krīzes centrs bērniem un sievietēm "Māras centrs"

 Sociālais darbinieks

 augstākā

5

 Kristaps Sprūds

1975

 SIA GIFT LV

 Valdes loceklis (īpašnieks)

 vidējā

6

 Česlavs Miklaševičs

1943

 Pensionārs

  

 augstākā

7

 Jānis Kalniņš

1954

 Skaistkalnes pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Zigmārs Eriņš

1979

 SIA FLORABALT

 Ražošanas plānotājs

 augstākā

9

 Ziedonis Jankužs

1964

 Valles pašvaldības aģentūra

 Direktors

 vidējā

10

 Elmārs Jukonis

1948

 Stelpes pagasts

 Priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Arta Manuša

1972

 Iecavas novada Domes Sociālais dienests

 Sociālā darbiniece ar ģimenēm un bērniem

 augstākā

12

 Dagmāra Venclova

1962

 Stelpes pamatskola

 Direktore, matemātikas skolotāja

 augstākā

13

 Renārs Manuilovs

1983

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija Iecavas SOS Jauniešu māja

 Pedagogs

 vidējā

14

 Jānis Bračka

1978

 z/s Roņi

 Pārvaldnieks-agronoms

 augstākā

15

 Edgars Bričs

1971

 SIA "Priede - A"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

16

 Svetlana Drezova

1975

 Kurmenes pagasta padome

 Lauku attīstības speciālists

 vidējā

17

 Andrejs Līdaks

1957

 Z/S Kļaviņi

 Īpašnieks

 augstākā

 

Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Lisovskis

1959

 SIA Godiņi

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Jānis Klāviņš

1962

 z/s Līdumi

 vadītājs

 vidējā

3

 Zinta Kalniņa

1960

 z/s Romaņi - 1

 vadītāja

 augstākā

4

 Arvo Karelsons

1971

 Vecumnieki vidusskola

 skolotājs

 augstākā

5

 Valdis Rusiņš

1960

 z/s Vērdiņi

 vadītājs

 vidējā

6

 Normunds Sakalovskis

1963

 z/s Āboliņš NS

 vadītājs

 augstākā

7

 Pēteris Liopa

1958

 I/K Plazma PL

  

 vidējā

8

 Jānis Leitāns

1948

 A/S Misas kūdra

 enerģētiķis

 vidējā

9

 Sanita Klauģe

1980

 z/s Vaivari

 grāmatvede

 augstākā

10

 Aija Cirša

1959

 ģimenes ārsta prakse Aizkraukles rajons Dzirnas

 ģimenes ārsts

 augstākā

11

 Andris Ķēniņš

1970

 z/s Cedelmaņi

 pārvaldnieks

 vidējā

12

 Arvīds Sils

1951

 pensionārs

  

 vidējā

13

 Andis Didrihsons

1957

 VSIA Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi

 Zemgales meliorācijas nodaļas Ogres sektora vadītājs

 augstākā

14

 Ainis Rušmanis

1964

 Valsts meža dienests Zemgales virsmežniecība

 mežsargs

 vidējā

15

 Uldis Mantons

1960

 ģimenes ārsta prakse Skaistkalne Rīgas iela 9 - 12

 ģimenes ārsts

 augstākā

16

 Silva Bērenfelde

1962

 z/s Pūces bode

 vadītāja

 augstākā

17

 Voldemārs Šņoriņš

1956

 lauksaimnieks

  

 vidējā

18

 Svetlana Štrobindere

1968

 VAS Latvijas pasts

 Skaistkalnes pasta nodaļas priekšniece

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form