(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Viļānu novada dome
Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Tučs

1949

 Viļānu pilsētas dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Arnolds Pudulis

1942

 Viļānu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Jānis Benislavskis

1944

 Dekšāru pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Lūcija Veselova

1957

 Sokolku pagasta padome

 priekšsēdētāja

 vidējā

5

 Pēteris Tretjuks

1953

 Viļānu vidusskola

 direktors

 augstākā

6

 Valentīna Sarkane

1963

 Akciju sabiedrība "Lopkopības izmēģinājumu stacija "Latgale ""

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Inta Nagle

1972

 SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs filiāle Austrumlatgales Lauku attīstības birojs

 biroja vadītāja

 augstākā

8

 Marija Cvetkova

1958

 Latvijas pasts

 Sokolku pasta nodaļas vadītāja

 vidējā

9

 Heinrihs Janovskis

1941

 Firma "Janovskis " SIA

 valdes loceklis

 vidējā

10

 Alla Stiuka

1956

 Viļānu pagasta padome

 sociālais darbinieks

 augstākā

11

 Inese Urka

1966

 IK "Upmalas pīlādži"

 īpašniece

 vidējā

12

 Feodora Gaveika

1955

 SIA "Cerība-2"

 galvenā grāmatvede

 augstākā

13

 Silvija Razgale

1945

 Pensionāre

  

 vidējā

14

 Konrāds Kalniņš

1961

  Akciju sabiedrība "Viļānu selekcijas un izmēģinājumu stacija"

 inženieris celtnieks

 augstākā

15

 Aivars Strods

1960

 Dekšāru pamatskola

 direktora vietnieks

 augstākā

16

 Vitolds Repša

1963

 Latvijas pasts

 pastnieks

 vidējā

17

 Staņislavs Kroičs

1973

 Zemnieku saimniecība "Akmentiņi"

 īpašnieks

 augstākā

18

 Margarita Cakula

1965

 Viļānu kultūras nams

 kultūras pasākumu organizatore

 vidējā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vasīlijs Arbidāns

1953

 Viļānu pilsētas dome

 saimniecības nodaļas vadītājs

 vidējā

2

 Māris Strūbergs

1974

 Apvienība Apsardze Latgales starprajonu nodaļa

 specialists

 augstākā

3

 Ainārs Zeimuls

1974

 SIA Tehkom

 valdes loceklis

 augstākā

4

 Natālija Cvetkova

1982

 SIA Viļānu lauktehnika

 grāmatvede

 augstākā

5

 Ļudmila Maslobojeva

1954

 Atpūtas un informācijas centrs ''Kamenīte''

 specialiste

 vidējā

6

 Aleksandrs Špundzāns

1944

 Viļānu pilsētas Kultūras nams

 direktors

 vidējā

7

 Marika Zeimule

1979

 Latgales tradīciju kultūras centrs ''Latgaļu sāta''

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

8

 Nadežda Lietaviete

1976

 bezdarbniece

  

 augstākā

9

 Valentīna Stāmere

1946

 Viļānu 41.arodvidusskola

 direktore

 augstākā

10

 Aldona Zepa

1938

 pensionāre

  

 vidējā

11

 Lūcija Kukaine

1958

 Viļānu pilsētas Kultūras nams

 deju kopu vadītāja

 vidējā

12

 Vasīlijs Soloveiko

1963

 Viļānu pilsētas dome

 apgaismes elektriķis

 vidējā

13

 Aivars Šutka

1961

 Viļānu 41.arodvidusskola

 skolotājs

 augstākā

14

 Olga Jermakova

1948

 pensionāre

  

 vidējā

15

 Veneranda Arbidāne

1957

 Viiļānu pilsētas dome

 vecakā grāmatvede

 augstākā

16

 Ivans Kandera

1989

 SIA Tehkom

 automehānikis

 vidējā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jekaterina Ivanova

1960

 Viļānu 41 arodvidusskola

 saimniecības vadītāja

 augstākā

2

 Artūrs Ornicāns

1960

 Viļānu pilsētas dome

 sporta speciālists

 augstākā

3

 Inga Strūberga

1969

 Viļānu bērnu un jauniešu centrs

 direktore

 augstākā

4

 Vadims Seļezņovs

1966

 SIA '' Ābekoks''

 valdes loceklis

 vidējā

5

 Leopolds Naglis

1956

 Dekšāres pagasts

 licencēts veterinārārsts

 augstākā

6

 Liāna Čertogonova

1976

 Viļānu pilsētas dome

 kancelejas vadītāja

 augstākā

7

 Jevdokija Šlivka

1952

 A/S ''Lopkopības izmēģinājumu stacija LATGALE''

 galvenā grāmatvede

 augstākā

8

 Ivans Grozovs

1958

 nav

 bezdarbnieks

 vidējā

9

 Jevģēnijs Ribakovs

1971

 SIA ''RKF Nook Ltd.''

 zāģripu labotājs

 vidējā

10

 Aleksejs Šlapakovs

1974

 Rēzeknes rajona bērnu jaunatnes sporta skola

 treneris

 augstākā

11

 Aleksejs Kondrateņa

1981

 nav

 bezdarbnieks

 vidējā

12

 Felicija Leščinska

1954

 Viļānu vidusskola

 skolotāja

 augstākā

13

 Silvija Lebedeva

1960

 A/S ''Viļānu selekcijas un izmēģinājumu stacija ''

 zootehniķe

 vidējā

14

 Inese Čulkova

1972

 Viļānu pagasta pirmizglītības iestāde "Bitīte"

 medmāsa

 vidējā

15

  Irina Šekšujeva

1951

 Ārsta prakse zobārstniecībā

 zobārsts

 augstākā

16

 Nadežda Gordeiko

1956

 Viļānu 41 arodvidussola

 dežurante

 vidējā

17

 Faina Sokolova

1970

 SIA '' AZALIJA VF''

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

18

 Antons Utināns

1954

 A/S "Strūžānu kūdras fabrika"

 sargs

 augstākā

 

"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ivans Popovs

1955

 SIA "VIJA VIP"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Vitālijs Popovs

1978

 SIA ''SEMANS''

 valdes loceklis

 augstākā

3

 Juris Sedlers

1950

 SIA "Viļānu namsaimnieks"

 meistars

 vidējā

4

 Aleksejs Serjožkins

1945

 SIA ''Zars-1''

 direktora vietnieks

 augstākā

5

 Dmitrijs Samuilovs

1984

 SIA ''Garisones''

 autovadītājs

 vidējā

6

 Aleksandrs Fedins

1948

 nav

  

 augstākā

7

 Raisa Nadežnikova

1958

 SIA "Vecā maiznīca''

 pārdeveja

 vidējā

8

 Aleksandrs Indāns

1968

 SIA "DAKO"

 meistars

 vidējā

9

 Praskovja Gavrilova

1955

 piemājas saimniecība ''Rozes''

 īpašniece

 vidējā

10

 Ļubova Groznova

1961

 SIA ''Vecā maiznīca''

 palīgstrādniece

 vidējā

11

 Vitālijs Golubevs

1979

 SIA ''Dentech"

 tehniķis

 vidējā

12

 Tatjana Meļko

1967

 Tiskādu sanatorijas internātpamatskola

 skolotāja

 augstākā

13

 Lidija Orlova

1966

 Dekšāres pasta nodaļa

 pastniece

 vidējā

14

 Leonīds Solovjovs

1936

 nav

  

 pamata

15

 Jekaterina Kalašņikova

1954

 Viļānu pilsētas dome

 apkopēja

 vidējā

16

 Marfa Aksjonova

1938

 nav

  

 vidējā

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 INA DŪDA

1974

 SIA "LAIMAS NAMS", LAIMAS NAMA MĀCĪBU CENTRS

 Valdes priekšsēdētāja, direktore

 augstākā

2

 GUNĀRS UPENIEKS

1968

 SIA "GR PLUS":

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 ANDRIS PELŠS

1971

 SIA "Viļānu meliorators"

 Valdes loceklis, direktors

 vidējā

4

 VERNERS LINIŅŠ

1982

 AS STRUŽĀNU KŪDRAS FABRIKA

 Direktors

 augstākā

5

 ILGA GEDUŠEVA

1962

 Pārtikas un veterinārais dienests

 Valsts pārtikas inspektore

 augstākā

6

 NATĀLIJA MARKELOVA

1974

 SIA RĒZEKNES MEŽSAIMNIECĪBA

 Valdes locekle

 vidējā

7

 INĀRA KRAVALE

1951

 Viļānu vidusskola

 Sekretāre

 vidējā

8

 SARMĪTE CAKULE

1970

 IK "Matīss un Meinards", Viļānu 41. arodvidusskola

 Vadītāja, ekonomikas priekšmetu skolotāja

 augstākā

9

 JĀNIS STAFECKIS

1957

 SIA "AĻŅI AS"

 šoferis

 vidējā

10

 AIJA KAZĀKA

1969

 SIA "AZALIJA VF"

 Floriste

 vidējā

11

 ANITA STROŽEVA

1966

 Nodarbinātības valsts aģentūra, Rēzeknes filiāles Viļānu klientu apkalpošanas centrs

 Vadītāja

 augstākā

12

 MARIJA SVILĀNE

1959

 LATVIJAS PASTS, P/N Atspuka

 Priekšniece

 vidējā

13

 EDGARS VULĀNS

1973

 AS STRŪŽĀNU KŪDRAS FABRIKA

 VECĀKAIS MEISTARS

 vidējā

14

 ARTŪRS ĀBOLIŅŠ

1984

 SIA "Konstanta TVIS"

 Tirdzniecības menedžeris

 vidējā

15

 ILZE DŪDA-ČAČA

1966

 VAS LATVIJAS AUTOCEĻU UZTURĒTĀJS

 Strādniece

 vidējā

16

 TATJANA ZOLOVA

1959

 LPKS VIĻĀNI

 Galvenā grāmatvede

 vidējā

17

 INĀRA GRIETIŅA

1962

 Rēzekne rajona padome, Kultūras nodaļa

 Kultūras nodaļas metodiķe

 augstākā

18

 VADIMS VETUHS

1984

 SIA REPAIR LV

 audio- video eksperts

 vidējā

 

"Pilsoniskā savienība", "Tautas partija",
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inta Brence

1972

 Viļānu mūzikas un mākslas skola

 direktore

 augstākā

2

 Daiga Ceipiniece

1966

 Dekšāru pamatskola

 Direktore

 augstākā

3

 Artis Malta

1968

 Rēzeknes rajona Bērnu - jaunatnes sporta skola

 Direktora vietnieks

 augstākā

4

 Juris Galerijs Vidiņš

1938

 SIA Viļānu slimnīca

 rīkotājdirektors

 augstākā

5

 Ēriks Šperga

1974

 SIA Baltijas Elektro Sabiedrība

 Struktūrvienības vadītājs

 vidējā

6

 Rita Svikša

1973

 a/s Latvijas Krājbanka

 Klientu apkalpošanas centra vadītāja

 augstākā

7

 Līvija Šostaka

1955

 Valsts augu aizsardzības dienesta Latgales reģionālā nodaļa

 Vecākā inspektore

 augstākā

8

 Ārija Moisejeva

1955

 Sokolku pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 vidējā

9

 Ilze Valeniece

1974

 Dekšāru pamatskola

 Skolotāja, piemaksas par darba kvalitāti komisijas locekle

 augstākā

10

 Regīna Minova

1979

 IK "Ģimenes apģērbi"

 Pārdevējs

 vidējā

11

 Aleksandrs Terentjevs

1965

 Sokolku pagasta padome

 Deputāts

 vidējā

12

 Ilga Morozova

1966

 Rēzeknes Augstskola

 Inženieru fakultātes Dabas un inženierzinātņu katedras izglītības metodiķe, vieslektore

 augstākā

13

 Jevgeņijs Zeps

1949

 SIA Laumiņa 1

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

14

 Jāzeps Barkāns

1959

 SIA "Roksana" Rēzeknes filiāle

 Auto apmācības instruktors

 vidējā

15

 Inese Reine

1971

 AS Zentiva International

 Tirdzniecības pārstāve

 augstākā

16

 Ināra Kazāka

1969

 SIA "Priedaine"

 Grāmatvede

 augstākā

17

 Aldis Rutkovskis

1972

 Rēzeknes pilsētas un rajona policijas pārvalde, Kārtības policijas birojs

 1. nodaļas jaunākais inspektors

 vidējā

18

 Daina Bordovska

1957

 P/s "Agneses"

 Īpašniece

 vidējā

 

"Latviešu Zemnieku Savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Artūrs Malta

1939

 Z/s "Veldzes"

 Direktors

 augstākā

2

 Inga Čevere

1973

 Sokolku pagasts

 Grāmatvede

 augstākā

3

 Staņislavs Zīra

1920

 Pensionārs

  

 pamata

4

 Alberts Samiņš

1939

 SIA "Viļānu lauktehnika"

 Direktora vietnieks

 vidējā

5

 Alberts Blūms

1941

 Pensionārs

  

 vidējā

6

 Veronika Koniševska

1940

 Pensionāre

  

 vidējā

7

 Vitālijs Pīgožņa

1959

 Rēzeknes rajona Bērnu Jaunatnes sporta skola

  

 augstākā

8

 Leons Zeps

1963

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

9

 Vēsma Šostaka

1972

 SIA "Viļānu lauktehnika"

 Strādniece

 vidējā

10

 Andris Šidlovskis

1941

 Pensionārs

  

 vidējā

11

 Agripina Boļšakova

1951

 SIA "Priedaine"

 Strādniece

 vidējā

12

 Svetlana Komarova

1970

 Mājsaimniece

  

 vidējā

13

 Inga Puzāka

1962

 SIA "Unko R"

 Valdes locekle

 vidējā

14

 Ludvigs Romanovskis

1926

 Pensionārs

  

 vidējā

15

 Osvalds Zeps

1959

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

16

 Kārlis Trūps

1959

 SIA "G un T"

 Valdes loceklis

 vidējā

17

 Inese Zapāne

1964

 P/s "Skaistkalnes"

 īpašniece

 vidējā

18

 Jūlijs Zapāns

1958

 Z/s "Jaunvirši"

 īpašnieks

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form