AFI

Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks gaidāmajās Saeimas vēlēšanās kandidētu tikai tad, ja likumā būtu veikti grozījumi, kas ļautu apvienot Saeimas un pašvaldību deputāta mandātus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks gaidāmajās Saeimas vēlēšanās kandidētu tikai tad, ja likumā būtu veikti grozījumi, kas ļautu apvienot Saeimas un pašvaldību deputāta mandātus.

Kā sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs, vairākās citās valstīs šāda prakse pastāv. Viņš norādīja, ka "ar abām kājām ir iesakņojies Liepājā" un ir savējais šajā pilsētā.

Seska vadītā "Liepājas partija" konceptuāli ir atbalstījusi Tautas partijas (TP) piedāvājumu par sadarbību. 2.februārī "Liepājas partijas" kopsapulce pilnvaroja partijas vadītāju Sesku un partijas valdi izvērtēt sadarbības līgumu un pieņemt lēmumu par tā parakstīšanu.

Sesks norādīja, ka tā nav "Liepājas partijas" saplūšana ar TP. Šis līgums varētu ļaut vienam vai diviem "Liepājas partijas" biedriem piedalīties Saeimas vēlēšanās un strādāt Saeimā kā "Liepājas partijas" pārstāvjiem. Kā vienu no viņiem, kuru varētu deleģēt dalībai Saeimas vēlēšanās, Sesks minēja bijušo Saeimas deputāti Aiju Barču.

Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP) atzinīgi novērtējis līdzšinējo abu partiju sadarbību, kas bijusi sekmīga, un izteicis nepieciešamību to nākotnē padarīt vēl efektīvāku.

Pēc Kalvīša teiktā, TP un "Liepājas partijai" esot kopīgi uzskati par pašvaldību un valsts kopējo attīstību. Abas partijas darbojas vienā koalīcijā gan pašreizējā Liepājas domē, gan veiksmīgi sastrādājušās iepriekš Liepājas apvienotajā sarakstā.

Patlaban "Liepājas partijā" ir 332 biedri.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form