close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Senēģiptiešu maģiskā formula: Vīrieša uzsaukums dēmoniem, lai tie izraisītu sievietē izraisītu alkas

Kok Tpatkokok, kam galva bezdibenīgā dzelmē, bet kājas peklē, pie tevis mēs nākuši šodien, tevi mēs piesaucam, lai [sievietes vārds] alktu no tevis tā, ka es tai taptu par medu vēderā, par mannu uz lūpām, un lai viņa mani iekārotu kā sauli, mīlētu mani kā mēnesi, un gultos pie manis kā veldzes piliens ūdens traukā, lai būtu viņa par biti medus meklējumos, lai kauktu pēc manis kā kuce, no namu uz namu diebtu kā kaķis, kā karsta ķēve stāvētu kumeļa priekšā. Tagad, tagad, tūlīt, tūlīt, visiem elles spēkiem!

Kok Kohapotoh Parsobol Anaēl! Es lūdzu tevi un sūtu dēmonu, kam vārdā Teumata, kura galva ir bezdibenīgā dzelmē, bet kājas peklē, ugunsņemtā hiēnā1. Viņš ņēma ugunīgu trejdeksni, lai notriektu galvu no pleciem [sievietes vārds], ja tā neatnāks pie manis, kur es būšu to vēlējies. Lai paceļ viņa savus ģērbus pie sejas un mani lai pasauc: "Nāc šurp!" Abaēla vārdā! Tagad, tagad, tūlīt, tūlīt!”

1.Senēģiptiešu mitoloģijā – ugunsņemtā hiēna, elles ieeja pasaules malā, kā arī viens no pasaules iznīcības simboliem līdzās čūskai Apopam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form