Ziemassvētkus laikā uz skatuves atgriežas mūzikls 'Sniega karaliene'
Foto: Publicitātes foto

Ziemassvētku laikā, pirms skolas bērnu brīvlaika un brīvdienās Muzikālais teātris "Ars Nova" ar mūziklu "Sniega karaliene" viesosies gan Ogrē, gan Rīgā un Liepājā, aicinot mazos skatītājus, skolu jaunatni un ģimenes iepazīt mūzikla varoņu Ziemassvētku pasakas piedzīvojumus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Gerdas lūgšana

Jāņa Lūsēna un Ineses Zanderes mūzikls "Sniega karaliene" ir latviešu autoru radīts muzikāls stāsts par mīlestību visai ģimenei.

Mūziklā lomas atveido: Kristīne Zadovska, Ieva Sutugova, Andris Ērglis, Andžella Goba, Ieva Akuratere, Zigfrīds Muktupāvels, Amber/Aija Vītoliņa/, Ance Krauze, Uģis Roze, Marta Līne, Kārlis Freimanis, Andris Liseckis un horeogrāfijas grupa. Visās izrādēs muzikālo skanējumu nodrošina mūziķu orķestris Jāņa Lūsēna vadībā.

Muzikālais teātris "Ars Nova" izrādes apmeklētājiem sagādājuši iestudējuma īpašas, drukātās programmas. Tajās mazie skatītāji iepazīs lomu atveidotājus, atradīs aizraujošus atjautības uzdevumus ar izrādes varoņiem, un papildus tajā būs klausāms CD ar sešām, zīmīgākajām izrādes dziesmām.

Biļetes uz izrādēm var iegādāties visās "Biļešu paradīzes" kasēs un izrāžu norises vietās.

Decembra izrādes:

9. decembrī plkst. 16.00 Ogres Kultūras centrā;
13. decembrī plkst. 18.00 Rīgā, Kino Splendid Palace;
14. decembrī plkst. 18.00 Rīgā, Kino Splendid Palace;
15. decembrī plkst. 12.00 un 16.00 Rīgā, Kino Splendid Palace;
16. decembrī plkst. 12.00 un 16.00 Rīgā, Kino Splendid Palace;
22. decembrī plkst. 16.00 Liepājas OC Rožu zālē;
23. decembrī plkst. 12.00 un 16.00 Liepājas OC Rožu zālē.

Tags

Aija Vītoliņa Ance Krauze Andris Ērglis Ars Nova Inese Zandere Zigfrīds Muktupāvels Uģis Roze
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form