Fоtо: Publicitātes foto

Jau šo sestdien, 6. jūlijā, Talsos pirmo reizi Latvijā notiks trakākās un dullākās sacensības "Red Bull SoapBox Race". Skatītājiem ieeja šajā pasākumā būs bez maksas.

Sacensību trase tiks veidota vienā no Talsu apkārtnes ainaviskiem pakalniem, precīzāk – Saules kalnā, iekļaujot maršrutā Fabrikas un Saules ielu. Trases garums sasniegs 500 metrus un tajā tiks iekļauti četri šķēršļi, kas pārbaudīs dalībnieku veiklību un braucamrīka izturību.

No pulksten 12 līdz 14 notiks skatītāju pulcēšanās un līdzjutēju iesildīšanās. Apmeklētājiem būs iespēja šajā laika posmā ieņemt labākās vietas, izmēģināt dažādas aktivitātes partneru teltīs un apskatīt dalībnieku braucamrīkus, kas izgatavoti speciāli šīm sacīkstēm. Starp dalībniekiem ir arī Roberta Vītola un Paula Timrota komandas.

Savukārt pulksten 14.00 sacensības atklās pasākuma vadītāji Mārtiņš Spuris un Māra Sleja. Visas 43 komandas rādīs priekšnesumus, ko vērtēs žūrijas locekļi Intars Busulis, Markus Riva, Agnese Rakovska un Kristaps Blušs, un pēc tam jau mēģinās uzstādīt labāko laiku nobraucienā pa trasi.

Sacensību dalībnieku braucamrīkam jābūt aprīkotam ar bremzēm un stūri, un tas nedrīkst pārsniegt 80 kilogramu svaru. Dalībnieki tiks vērtēti pēc dažādiem kritērijiem, ieskaitot ātrumu, priekšnesumu un dizainu.

Plānots, ka sacensības beigsies ap pulksten 17, bet vēlāk vakarā, pulksten 21, Talsu laukumā Ezeru ielā 7 notiks pēc pasākuma ballīte.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !