Ne vienmēr sportiska tipa automobiļus izvēlas sportiska dzīvesveida piekopēji. Tomēr spēkrati, kas dēvējami par superauto, top pēc noteiktiem kanoniem – pēc iespējas platāka riteņu šķērsbāze un pēc zemāks smaguma centrs, tāpat arī viena pati dzinēja jauda nelīdzēs, ja virsbūvei ir liela gaisa pretestība. Rezultāta superauto, lai kā ražojuma tas būtu, ir visai šaura durvju aile, pa kuru iekļūt un izkļūt no salona.

Vairumam cilvēku tā nebūs problēma, tomēr dūšīgam vīram, kuram turklāt smagums ir nevis plecos, bet vēderā – vēl jo vairāk. Sociālos tīklos publicēts video, kas nepilnas nedēļas laikā sasniedzis jau vairāk nekā 22 miljonus skatījumu, ar kādu amerikāni, kurš cenšas izkļūt no "BMW i8" ekoloģiskā superauto.

Līdz pusei amerikānis visu izdara pareizi – pirmās no automobiļa salona jāizceļ kājas. Tik tālu viss sanāca labi, bet tad amerikānis automobiļa salonā apgāzās vēkšpēdus un ar grūtībām piecēlās sēdus, lai izkļūtu no sportiskā automobiļa. Problēmu sagādāja automobiļa zemie griesti, kas neļāva dūšīgajam vīram ieņemt sēdus pozīciju, lai no tās pieceltos stāvus jau ārpus spēkrata. Beigu beigās, spējot savu sēžu no sēdekļa aizbīdīt līdz automobiļa kāpslim, amerikānis smaidīgs un piesarcis no lepnā BMW izrausās sveiks un vesels.

Atgādinām, ka "BMW i8" hibrīda spēka agregāts kopumā attīsta 362 ZS. "BMW i8" modelim izsvarojums pa riteņu asīm ir ideālā proporcijā . Tāpat tam ir zemākais smaguma centrs no visiem BMW automobiļiem, ļaujot sasniegt lielisku pagriežamību, efektīvu bremzēšanu, kā arī labu dinamiku – līdz 100 km/h auto paātrinās 4,5 sekundēs. Jauns šāds auto maksā vairāk nekā 120 tūkstoš eiro.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !