Otrdien, 24. martā, gaišā dienas laikā Apē pa Pasta ielu kāds vīrietis, vadot automašīnu "Audi TT", iebrauca bērnudārza sētā, sabojājot to. Pārbaudot vadītāju, konstatēts, ka vīrietis pie stūres sēdies pamatīgā alkohola reibumā.

Todien policijā tika saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu Apē, kur kāds transportlīdzekļa "Audi" vadītājs, pārbraucot Pasta un Tilta ielu krustojumam, uzbraucis uz gājēju ietves un ietriecies bērnudārza nožogojumā, to bojājot.

Vīrieša vadītajā transportlīdzeklī sēdēja divas sievietes, kuras pēc negadījuma izlēca no automašīnas un aizbēga. Tikmēr automašīnas vadītājs centās atstāt negadījuma vietu, izbraucot no bērnudārza teritorijas. Viņa plānus izjauca kāds aculiecinieks, kas ar savu transportlīdzekli nostājās priekšā bēgošajam šoferim. Pateicoties aculieciniekam, policija paspēja ierasties notikuma vietā, pirms vīrietis aizbēga.

Pārbaudot vadītāju, konstatēts, ka vīrietis pie transportlīdzekļa stūres sēdies teju trīs promiļu reibumā. Pēc alkometra rādījuma 3,28 promiles, aizturētais vīrietis norādījis, ka "tad jau normāli".

Vīrietis gan savu vainu neatzīst, apgalvojot, ka nav braucis ar minēto automašīnu. Automašīnas vadītājam par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kas pārsniedz 1,5 promiles, tiek piemērots administratīvais arests no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzlikts naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro un atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Valsts policija (VP) izsaka pateicību drosmīgajam aculieciniekam, kurš nepalika vienaldzīgs un ziņoja par likuma pārkāpēju.

VP aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas. Turklāt pieredze liecina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !