Foto: Valsts policija
Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 103 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 27 cilvēki, portālu "Delfi" informēja Valsts policijā (VP).

Visvairāk cilvēki avārijās sestdien cietuši galvaspilsētā un tās apkārtnē – 17. No tiem trīs velosipēdisti un pieci elektrisko skrejriteņu vadītāji.

Zemgalē avārijās cietuši trīs cilvēki, no tiem viens velosipēdists. Savukārt Kurzemē un Latgalē avārijās cietis pa vienam elektrisko skrejriteņu vadītājam. Kopumā Latgalē avārijās sestdien cietuši trīs cilvēki, bet Kurzemē – divi. Vēl divi cilvēki cietuši avārijās Vidzemē.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 434 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 194 par ātruma pārsniegšanu, 20 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, viens par automašīnas vadīšanu, iespējams, atrodoties narkotisko vielu iespaidā un divi par agresīvu braukšanu, liecina policijas apkopotā statistika.

Pa četriem dzērājšoferiem policija pieķērusi Rīgā un Zemgalē, savukārt visvairāk bijis Latgalē – septiņi. Vēl trīs autovadītāji, kas pie stūres bijuši alkohola reibumā, pieķerti Kurzemē, bet divi – Vidzemē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!