Ne tikai sestdien, bet arī svētdien Krimā bija izveidojusies milzīga transportlīdzekļu rinda, lai pamestu Krievijas okupēto pussalu pēc sprādziena uz tilta, kas pussalu savieno ar Krievijas sauszemi. Ja sestdien transportlīdzekļu rinda veidojās uz pirmo solīto prāmi, tad svētdien tā veidojās pirms Krimas tilta, kur svētdien vieglajam transportam atvēra vienīgo sprādzienā necietušo braukšanas joslu.

Pēc kravas automobiļa sprādziena sestdienas agrā rītā, kā rezultātā daļēji tika bojāts Krimas tilts ne tikai automobiļiem, bet arī dzelzceļam, iedzīvotājos radīja paniku – degvielas uzpildes stacijās izveidojās garas automobiļu rindas, kā rezultātā ne tikai paaugstināja tās cenas, bet arī aizliedza uzpildīt līdzpaņemtās degvielas kannas. Tāpat Krimas iedzīvotāji veikalos steidza izpirkt pārtiku.

Jau sestdienas vakarā vietējās varasiestādes atvēra satiksmei vienu no Krimas tilta braukšanas joslām vieglajiem pasažieru automobiļiem, organizējot reverso satiksmi. Iedzīvotāju vēlme pamest pussalu nemazinājās arī svētdien, par ko liecina aculiecinieku video soctīklos. Savukārt komercautomobiļiem un smagajam transportam jāizmanto prāmju kustība, pirms tam izejot rūpīgu varasiestāžu pārbaudi.

Jau vēstīts, ka sestdien, 8. oktobrī, ap pulksten 6 no rīta, uz Krimas tilta eksplodēja kravas automašīna, kā rezultātā aizdegās arī vilciena cisternas ar degvielu.

Oficiāli tiek ziņots, ka ir sabrucis tilta autoceļš, kas savieno Krasnodaru ar Kerču, bet autoceļš starp Kerču un Tamaņu nav cietis. Oficiāli par dzelzceļa stāvokli netiek ziņots.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!