Pagājušajā nedēļā, 13. jūlijā, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes policisti ap pulksten 13.50 Augšdaugavas novadā, Eglaines pagastā, 21 kilometru no Subates pamanīja automašīnu "BMW X5", kas pārvietojās pa autoceļu P70 Ilūkstes virzienā, pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par vismaz 120 km/h. Policisti fiksēja, ka "BMW X5" brauc ar ātrumu 216 km/h vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h.

Transportlīdzekļa vadītājs ļoti strauji tuvojās policistu automašīnai no aizmugures, bet policisti nekavējoties reaģēja un viņu apstādināja. Likumsargi konstatēja, ka "BMW X5" vadījis 1984. gadā dzimis vīrietis. Viņam par ātruma pārsniegšanu piemērots administratīvais sods – naudas sods 400 eiro apmērā un sešu mēnešu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību aizliegums.

Valsts policija aicina automašīnu vadītājus būt atbildīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu neievērošana apdraud ne tikai paša vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!