Fоtо: Publicitātes foto

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) savā e-pakalpojumu platformā "e-CSDD" piedāvās izvēlei jaunu sēriju valsts reģistrācijas numurus.

Trešdien, 30. augustā, no pulksten 13.00 izvēlei tiks piedāvāti numuri B100T – B999T reģistrācijai piekabēm un puspiekabēm, kā arī numuri U1H – U99H reģistrācijai mopēdiem.

Savukārt tajā pašā diena no pulksten 21.00 izvēlei tiks piedāvāti sēriju WE1 – WE99 un NS100 – NS9999 numuri reģistrācijai automobiļiem, autobusiem un motocikliem.

Lai izvēlētos un pieteiktu numuru ir jāautorizējas "e-CSDD" platformā, jānorāda savā īpašumā, turējumā vai valdījumā esošu transportlīdzekli. Numuru var izvēlēties Latvijā reģistrētam vai arī Latvijā nereģistrētam transportlīdzeklim, kas iepriekš ir uzrādīts agregātu numuru salīdzināšanā; jāizvēlas numurs; jānorāda CSDD klientu apkalpošanas centru (KAC), kur tiks saņemtas numura zīmes; jāsamaksā par transportlīdzeklim paredzētajām numura zīmēm, pēc kā e-pastā tiks saņemts apliecinājums par pasūtījuma veikšanu.

Rīgas KAC numura zīmes varēs saņemt divu stundu laikā pēc iesnieguma saņemšanas par numura zīmes maiņu vai pirmreizējo transportlīdzekļa reģistrāciju. Reģionos numura zīmes var reģistrēt, sākot no ceturtās dienas pēc numura pasūtīšanas e-CSDD.

Maksa par izvēli atkarīga no izvēlētā numura veida – 500 eiro (ar PVN) par izvēles numuru mehāniskajam transportlīdzeklim (izņemot mopēdu), ja valsts reģistrācijas numurs ir ar vienu vai diviem cipariem, vienādu ciparu simbolu kombināciju un tādu ciparu kombināciju, kuras pirmais cipars ir jebkurš cipars un visi atlikušie cipari ir "0" (nulle); 150 eiro (ar PVN) par izvēles numuru mehāniskajiem transportlīdzekļiem, ja valsts reģistrācijas numurs neatbilst augstāk minētajiem nosacījumiem, kā arī kuģošanas līdzeklim, piekabei un mopēdam.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !