Foto: Publicitātes foto

"Nissan" trešdien paziņojis par līguma noslēgšanu ar "Bassadone Automotive Nordic" par jaunu automobiļu, rezerves daļu un pakalpojumu izplatīšanu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ar uzņēmuma nosaukumu "Nordic Automotive Services Oy". Šī darījuma noslēgšanai vēl ir jāsaņem atbilstošo iestāžu apstiprinājums.

"Nissan NEXT" vidējā termiņa plāna ietvaros "Nissan" vēlas kļūt par vienkāršāku un ātrāku uzņēmumu. Šī partnerība nodrošinās nepārtrauktus "Nissan" panākumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, uzlabos tirgus fokusu un uzņēmējdarbības ātrumu, kā arī varēs labāk atbilst uzņēmuma klientu un mazumtirdzniecības partneru vajadzībām.

Līdz šim "Nissan" darbību Igaunijā, Latvijā un Lietuvā kopā ar Ziemeļvalstīm (Dāniju, Norvēģiju, Zviedriju un Somiju) pārvaldījusi "Nissan" reģionālās uzņēmējdarbības vienība – "Nissan Nordic Europe", kuras galvenā mītne ir Espo, Somijā. Šīs partnerības ietvaros visas darbības trīs Baltijas valstu tirgos tiks nodotas "Nordic Automotive Services Oy" kā jaunajam "Nissan" izplatīšanas partnerim šajā tirgū. Līguma ietvaros "Nissan" visus savus darbiniekus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā pārcels uz "Nordic Automotive Services Oy".

"Nissan" uzņēmējdarbības Baltijas tirgos nodošana "Nordic Automotive Services Oy" sākas šonedēļ, un to paredzēts pabeigt 2024. gada februārī.

"Eiropas tirgi strauji attīstās, un mēs koncentrējamies uz to, lai nodrošinātu, ka mums ir pieejami pareizie resursi, lai apmierinātu mainīgās klientu vēlmes un vajadzības. Šis lēmums ir pieņemts pēc plašas mūsu darbības analīzes Baltijas valstīs un ir balstīts uz "Nissan" ilgtspējīgas izaugsmes plāniem, kas ietver uzņēmējdarbības racionalizāciju, kā arī prioritāšu noteikšanu un koncentrēšanos uz tām, lai pārveidotu korporāciju par vienkāršāku un ātrāku uzņēmumu," saka Sinans Ozkoks, neatkarīgo tirgu un reģiona rīkotājdirektors, "Nissan" biznesa attīstības viceprezidents AMIEO reģionā (Āfrikā, Tuvajos Austrumos, Indijā, Eiropā un Okeānijā).

Par šīm izmaiņām "Nissan" uzņēmējdarbībā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā trešdien tika informēti arī "Nissan" darbinieki un dīleri Baltijas valstīs, kā arī Ziemeļvalstīs.

"Bassadone Automotive Nordic" ietilpst ģimenes uzņēmumā "Bassadone Automotive Group", kas dibināts 1904. gadā. "Bassadone" ir dažādu automobiļu zīmolu importētājs un mazumtirgotājs tādās valstīs un reģionos kā Apvienotā Karaliste, Somija, Gibraltārs, Spānija un Baltijas valstis. "Bassadone Automotive Nordic" darbojas Somijas un Baltijas valstu tirgos kā vairāku globālu automobiļu zīmolu importētājs un mazumtirgotājs.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!