Pirmdien, 13. novembrī, neilgi pirms pulksten 17 kāds vīrietis ar taksometru ieradās lietoto automobiļu tirdzniecības placī Granīta ielā, bet prom aizbrauca ar BMW spēkratu, to nozagdams no autoplača.

BMW automobili tam izdevies nozagt, izmantojot bezkontakta atslēgas sniegtās "ērtības". Pārdevējs, kuram kabatā bija šī BMW bezkontakta atslēga, to atslēdza un iedarbināja, lai parādītu "potenciālajam klientam". Ņemot vērā, ka pēc motora iedarbināšanas braukšanai pati atslēga automobilī vairs nav vajadzīga, zaglis ielēca automobilī un aizbrauca Sauriešu virzienā.

Automobiļu tirdzniecības uzņēmums tūlīt pēc tam soctīklos publicēja ierakstus no teritorijas videonovērošanas kamerām. Automobilis ir melns 2011. gada "BMW 530d" universālis, kas tika tirgots par 12 tūkstošiem eiro. Īpašnieks pieļauj, ka automobilis šobrīd varētu atrasties Ogrē.

Zināms, ka šis pats vīrietis todien pirms auto aizdzīšanas apzadzis vēl arī datorpreču veikalu, paķerot no tā plaukta palielu bezvadu skandu.

Valsts policija šobrīd ir noskaidrojusi iespējamā vainīgā vīrieša identitāti, ir uzsākts kriminālprocess un turpinās aktīvs darbs. Tāpat policija aicina vērsties ar iesniegumiem, ja vēl kāds šajā vīrietī ir atpazinis apzadzēju.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!