Foto: Publicitātes foto

2019. gada pasaules rallija čempions, igaunis Ots Tanaks nākamsezon atkal pārstāvēs “Hyundai” rūpnīcas komandu, vēsta ārzemju mediji.

Pagaidām igauņu ekipāžas pāreja no “M-Sport” uz “Hyundai” nav oficiāli apstiprināta no pilota un komandu puses, taču specializētā portāla “Dirt Fish” rīcībā ir informācija, ka vienošanās ir panākta.

Tanaka lēmumu esot ietekmējušas pārmaiņas “Hyundai” komandā. “Tā vairs nav tā pati komanda, kas bija pirms 18 mēnešiem,” saka “Dirt Fish” avots. “Viņš (Tanaks) redz šīs pārmaiņas un ar to pietiek, lai pārliecinātu viņu atgriezties rūpnīcas komandā.”

Kā zināms, šosezon "Hyundai WRT" vadību pārņēma bijušais "Renault" F1 komandas boss Sirils Abitebuls.

"Hyundai" komandā turpinātu braukt beļģis Tjerī Nevils, bet soms Esapeka Lapi kļūtu par trešo pilotu, šo statusu dalot ar citu somu Tēmu Sunninenu, raksta "Dirt Fish".

Dienvidkorejas rūpnīcas komandu Tanaks pārstāvēja trīs sezonas no 2020. līdz 2022. gadam. Šogad viņš brauc “M-Sport” vienībā, kuras sastāvā nupat Čīlē izcīnīja otro uzvaru sezonā.

Tanaks “M-Sport” komandā kopumā pavadījis lielāko daļu savas profesionālās karjeras, startējot tajā četros laika posmos. Savu līdz šim vienīgo WRC čempiona titulu igaunis izcīnīja 2019. gadā, pārstāvot “Toyota” rūpnīcas komandu, no kuras uzreiz pēc titula iegūšanas pārgāja uz “Hyundai”.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!