""Renault Kangoo 4x4" un pareizā kompānija!" tā video ar braucienu pa applūdušu ceļu pie Lubānas ezera savā "Facebook" profilā pirmdien publicējis Andis.

Video redzams, ka zemes ceļš gar Lubānas ezeru ir applūdis tā, ka, braucot pa to, ūdens gandrīz smeļas uz motora pārsega. Izbraucot pirmo šādu šķērsli, autovadītājs atzina, ka vienu brīdi bijis bail, ka auto noslāps vai iestigs, bet bija skaidrs, ka apstāties nedrīkst, jo tad gan vairs ne uz priekšu, ne atpakaļ netikt.

Tāpat video redzams, ka šo pašu applūdušo ceļu šķērso arī "Volvo XC90" apvidus automobilis.

Jāatzīmē, ka "Renault Kangoo 4x4" ir kompakts komerctransports, kas aprīkots ar pilnpiedziņas sistēmu un savā nelielā svara dēļ bezceļos var ierādīt arī vietu nevienam vien par apvidus automobili dēvētam spēkratam.

Portāls "Delfi" jau ziņoja, ka spēcīgajās lietavās augusta nogalē radīja plašus plūdus Latgalē. Postījumi tika nodarīti apmēram 20 000 hektāru lauksaimniecības zemju. Turklāt lietu un plūdus Latgalē atnesa arī ciklons "Tomass", kā iespaidā pirmdien Latvijā spēcīgi lija.

Tags

Latgale
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form