BMW uzsācis sava elektriskā apvidnieka ziemas testus
Foto: Publicitātes foto

Kompānija BMW uzsākusi ziemas apstākļu izmēģinājuma braucienus elektriskā apvidus automobiļa prototipam "iNEXT" Zviedrijā, netālu no polārā loka. Pašlaik inženieri regulē automobiļa šasiju un balstiekārtu, kā arī pārbauda spēka agregāta darbību zemas gaisa temperatūras apstākļos.

"BMW iNEXT" kļūst par šīs vācu markas jauno tehnoloģisko flagmani. Apvidus automobilis sērijveida ražošanā Vācijā nonāks 2021. gadā. Zviedrijas ziemeļos visas automobiļa komponentes – elektromotors, pilnpiedziņas sistēma un balstiekārta – tiek pārbaudītas ekstremālos apstākļos. Tāpat tiekot pārbaudīta akumulatoru komplekta atdzesēšanas un elektroniskās vadības sistēma, akumulatoru uzlāde, enerģijas padeve un salona apsilde.

Sērijveida "BMW iNEXT" būs izgatavots uz pērn prezentētā "Vision iNEXT" koncepta bāzes. Kā apgalvo autoražotājs, šajā modelī būs apvienotas visas būtiskākās nākotnes tehnoloģijas – elektromotors, pastāvīgais interneta pieslēgums un bezpilota vadības sistēma.


Tags

BMW
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form