Ar vērienu aizvadīts "Biķernieku Motorporta festivāls 2018". Portāls "Delfi" sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma "Ātruma cilts" speciālizlaidumu no Biķerniekiem – intervijas ar sportistiem un organizatoriem, spilgtākos sacensību momentus un dramatiskākās cīņas.

Šogad "Biķernieku Motorporta festivāls 2018" pirmo reizi apvienoja sacensības vairākos auto un motosporta veidos, pulcējot vairāk nekā 140 dalībnieku no 10 valstīm. Raidījuma vadītājs Pauls Timrots uz sarunu aicinājis sacensību organizatoru Ivo Traubergu, kurš skaidro, ka šogad ļoti veiksmīgi izdevies apvienot tik daudzveidīgas sacensības veselu divu dienu pasākumā.

Paulam Biķernieku trasē izdevās sastapt arī Latvijas autosporta zvaigznes Beati Klipu un Jāni Baumani. Abi kroskartu "Xtreme" klases sacensībās piedzīvoja nepatīkamu sadursmi – sportistu bagiju riteņi saķērās, pamatīgi patraucējot rezultātam. Sarunā ar Paulu sportisti atzīst, ka, neskatoties uz latviešu solidaritāti, sacensībās katrs cīnās pats par sevi. Intervijā Jānis Baumanis arī joko, ka pēc šīs sadursmes starp viņu un Beati laikam būs dzimusi savstarpējā autosportistu mīlestība.

Sacensībās piedalījās daudzi Latvijas auto un moto braucēji. Pauls Timrots tikās ar Dzintaru Balto, Mārci Martinovu, Robertu Vītolu, Arni Odiņu un Viktoru Elleru, kurš festivālā startēja divās klasēs. Ar savām atsauksmēm par sacensībām dalījās arī ārzemju braucēji, pasaules rallijkrosa zvaigznes Matiass Ekstroms un Andreass Bakkeruds.

Raidījuma skatītājiem ir iespēja arī vērot interesantākos sacensību momentus, kuros spēcīgākie autosporta un motosporta braucēji rāda savu labāko sniegumu.

Source

DELFI Auto

Tags

Biķernieku trase Pauls Timrots
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form