Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) uzvarētājs Kristaps Blušs sestdien nepārvarēja astotdaļfinālu Ziemeļamerikā notiekošā "Formula Drift" seriāla sezonas ceturtajā posmā.

Vispirms kvalifikācijas sacensībās Blušs uzrādīja vien 27. labāko rezultātu, bet izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā viņš pārspēja 2013. gada "Formula Drift" čempionu Maiklu Essu no ASV, kamēr astotdaļfinālā nācās piekāpties japānim Kenširo Guši.

Par šo sacensību uzvarētāju tika kronēts īru braucējs Džeimss Dīns.

Sezonas kopvērtējuma līderis pēc četriem posmiem ar 313 punktiem ir tieši Dīns, bet Blušs ar 208 punktiem ir sestais.

Jau ziņots, ka maijā Blušs uzvarēja "Formula Drift" sezonas trešajā posmā Atlantā, pie šāda panākuma tiekot pirmo reizi karjerā.

Blušs jaunajā sezonā startē ar "BMW E92 Eurofighter" automašīnu, kas pirmo reizi tika iemēģināta pagājušā gada noslēdzošajā posmā.

Iepriekšējā sezonā Blušs "Formula Drift" kopvērtējumā izcīnīja piekto vietu. Šosezon šajā sacensību seriālā gaidāmi astoņi posmi.