Eiropas Autokrosa čempionāts Bauskā pārceļas uz jūnija beigām
Foto: Raimonds Volonts

Eiropas Autokrosa čempionāts Bauskā sākotnēji tika plānots jūnija pirmajā nedēļas nogalē, 05.-06. jūnijā, bet tiekot atceltiem diviem posmiem un veicot pārrunas ar Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) "Off-Road" komisiju un citiem čempionāta rīkotājiem ir veiktas izmaiņas jaunās sezonas kalendārā, ziņo sacensību rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atceļot divus Vācijā plānotos sacensību posmus Zēlovā un Mačenbergā, Bauskā paredzētais posms tiek pārcelts uz 26.-27. jūniju, kas sacensību posmu ierindo kā 2021. gada čempionāta atklāšanas vietu. Čempionāts kalendārā izkārtots no jūnija līdz oktobrim, posmi norisināsies septiņās Eiropas valstīs: Latvija, Lietuva, Francija, Nīderlande, Čehija, Itālija un Spānija.

Jānis Bergs, Eiropas Autokrosa čempionāta posma Latvijā rīkotājs: "Kopā ar FIA un citiem rīkotājiem esam vienojušies par čempionāta vēlāku uzsākšanu. Šāds lēmums tika pieņemts savlaicīgi, balstoties uz kopējo situāciju, kas šobrīd saistāma ar vīrusa pandēmiju Covid-19, ar kuru saistītie ierobežojumi ietekmē sacensību norises iespējas visās čempionāta norises valstīs.

"Pēc pagājušā gada prakses, posmu vēlāka norise dod cerības, ka nebūtu nepieciešams pārcelt vai atcelt sacensību norisi. Mēs esam gatavi diviem scenārijiem: sacensību norise ar vai bez skatītāju klātbūtnes, abos variantos ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus, paralēli nodrošinot pilnvērtīgu un kvalitatīvu sacensību norisi."

2021. gada Eiropas Autokrosa čempionāta kalendārs:
1. posms / Bauska, Latvija / 26.-27. jūnijs
2. posms / Vilkyciai, Lietuva / 03.-04. jūlijs
3. posms / St. Georges de Montaigu, Francija / 17.-18. jūlijs
4. posms / Toldijk, Nīderlande / 31. jūlijs – 01. augusts
5. posms / Prerov, Čehija / 21.-22. augusts
6. posms / Nova Paka, Čehija / 04.-05. septembris
7. posms / Saint Igny de Vers, Francija / 18.-19. septembris
8. posms / Maggiora, Itālija / 25.-26. septembris
9. posms / Mallerussa, Spānija / 09.-10. Oktobris

Par jaunumiem iespējams sekot līdzi mājaslapā www.musa.lv, kā arī sociālajos tīklos "Facebook.com" / @eiropasax un "Instagram.com" / @eiropasax.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Autokross Bauska FIA
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form