Foto: 'Rally Talsi' testa posmā dominē lietuvieši
Foto: Ģirts Freijs

Piektdien, 15. maijā, norisinājās Latvijas rallija čempionāta (LRČ) ceturtā posma "Rally Talsi" testa posms, kurā piedalījās 39 no sacensībās startējošajām 76 ekipāžām.

Ātrāko laiku uzrādīja lietuvieši Samsons / Varžas, kuri 4,3 km garo grunts posmu veica divās minūtēs un 31,99 sekundēs. Par 3,85 sekundēm lēnāka bija 2014. gada Čempionu kausa ieguvēji, lietuvieši Šveds / Sakalausks. Trešais ātrākais laiks talsiniekiem Hermanim / Veilandam, kuri no līderiem atpalika 4,26 sekundes.

Testa posmā piedalījās arī trīs no četriem čempioniem, kuri 16. maijā uzsāks sāncensību par ceļojošo Čempionu kausu. Ātrākais no startējušajiem bija Somijas čempions Koitla, kurš uzrādīja ceturto ātrāko laiku. Par 2,43 sekundēm lēnāks bija Lietuvas čempions Čapkausks (sestais ātrākais laiks), bet Baltkrievijas čempions Vjazovičs šodien uzrādīja 16. ātrāko laiku un no Koitlas uzrādītā laika atpalika par 12,82 sekundēm. Latvijas čempions Vorobjovs testa posmā nepiedalījās.

Priekšpiedziņas LRČ3 grupā divus ātrākos laikus uzrādīja "Sports Racing Technologies" ekipāžas – Sirmacis / Šimins (2 min 53,64 s) un V.Grjazins / Lebediks (2 min 54,99 s). Trešie ātrākie piektdien bija "Rally Talsi" debitanti no Somijas Hutunens / Linaketo, kuriem par 2,87 sekundēm lēnāks laiks kā līderiem.

"Rally Talsi" īpašais viesis Haralds Šlēgelmilhs, kurš sacensību laikā popularizēs Latvijas apceļošanas kustību "1836", testa posmā uzrādīja astoto ātrāko laiku. Tikmēr Ivara Vasaraudža / Oskara Bārtuļa ekipāža piektdien notikušajā testa posmā nestartēja.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Haralds Šlēgelmilhs Lietuva Rally Talsi
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form