Latvijas jaunais motosportists Jānis Mārtiņš Reišulis (attēlā) svētdien Zviedrijā izcīnīja uzvaru Eiropas čempionāta 125 kubikcentimetru klases (EMX125) sezonas astotā posma otrajā braucienā, savukārt Kārlis Alberts Reišulis finišēja ceturtajā pozīcijā.

J. Reišulis bija ātrākais startā un bija vadībā visu braucienu, tuvāko sekotāju Aleksu Ferī no Francijas apsteigdams par gandrīz 12 sekundēm. Trešais finišēja nīderlandietis Ivano van Erps.

Vēl no latviešiem Roberts Lūsis bija 19. vietā 39 braucēju konkurencē.

Sestdien pirmajā braucienā J. Reišulis bija ceturtais, 21. vietā finišēja Lūsis, bet K. Reišulis izstājās drīz pēc sacensību sākuma, paliekot pēdējā 40. vietā.

Posmā ar 45 punktiem uzvarēja van Erps, otrais ar 43 punktiem bija J. Reišulis, 18 punkti un desmitā vieta bija K. Reišulim, bet Lūsis ar diviem punktiem ierindojās 24. pozīcijā.

EMX125 klases kopvērtējumā pirms pēdējā posma līderis ar 321 punktu ir nīderlandietis Kāss Falks, ar 273 punktiem seko Ferī, bet Kārlis un Jānis Reišuļi ar 272 un 269 punktiem ir attiecīgi trešajā un ceturtajā pozīcijā.

J. Reišulis pārstāv "KTM Motofavorīts" komandu, bet K. Reišulis ir rūpnīcas komandas "MJC Yamaha" paspārnē.