Latvija meklē pārstāvi pirmajām FIA motorsporta spēlēm
Foto: FIA Motorsport Games

Šogad no 31. oktobra līdz 3. novembrim Itālijā norisināsies pirmās Starptautiskās Automobiļu Federācijas (FIA) rīkotās Motorsporta spēles (Motorsport Games). Pirmo reizi FIA rīkotās sacensībās autosportisti sacentīsies cits pret citu, pārstāvot savu valsti, nevis startējot individuāli vai kādas komandas sastāvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Motorsporta spēlēs paredzēts izcīnīt godalgas sešās disciplīnās – līdzās klasiskā autosporta disciplīnām – GT, "Formula 4", "Touring Car", drifts un kartings – medaļu komplekts tiks izcīnīts arī "Digital" ieskaitē jeb braukšanā ar "Sony Playstation" videospēli "Gran Turismo Sport". Motorsporta spēlēs tiks pārstāvēta arī Latvija – Latvijas Automobiļu Federācija sadarbībā ar EGP Latvia startam"Digital" ieskaitē pieteiks vienu dalībnieku, kuram tiks pilnībā apmaksāta dalības maksa, kā arī ceļošanas un nakšņošanas izdevumi.

"Esmu ļoti pacilāts, ka mums izdevies radīt šādas Motorsporta spēles, kas ļaus vienā pasākumā apvienot uzreiz vairākas autosporta disciplīnas. Šādas Motorsporta spēles ir liela ziņa ne vien autosporta pasaulē, bet arī nozīmīgs jaunums starptautisku sporta notikumu kalendārā. Motorsporta spēles sniegs nacionālajām federācijām vēl vienu lielisku iespēju uzrunāt un pievērst autosportam arvien jaunus interesentus, vienlaicīgi vairojot arī valstisko patriotismu. Ar nepacietību gaidu rudeni, kad arī pats klātienē apmeklēšu pirmās Motorsporta Spēles Romā," Motorsporta spēļu izziņošanas dienā izteicās FIA prezidents Žans Tods.

Lai noteiktu Latvijas ātrāko "Gran Turismo" Sport braucēju, pretendentiem būs jādodas uz"EGP Latvia" sadarbības partnera "SRC Riga" salonu, Artilērijas ielā 29/31, kur 26. un 27. augustā, notiks atlases braucieni. Dalībnieks, kurš atlases laikā uzrādīs ātrāko rezultātu, saņems godpilno balvu – iespēju pārstāvēt Latviju pirmajās FIA Motorsporta spēlēs.

"RA Events uzsāktais e-autosporta projekts "EGP Latvia" turpināsies ar vēl vienām lieliskām sacensībām – šoreiz nosakot ātrāko dalībnieku, kuram būs unikāla un vēsturiska iespēja piedalīties pirmajās Motorsporta spēlēs. Autosporta pasaulē šis pasākums ir kas pilnīgi jauns, un tikai laiks rādīs, vai un cik drīz šo pasākumu varēsim salīdzināt ar Olimpiskajām spēlēm. Vēlos izteikt lielu pateicību Latvijas Automobiļu Federācijai un "EGP Latvija" partnerim "Pafbet.lv" – ar visu iesaistīto pušu entuziasmu un finansiālu atbalstu izdevies visu saorganizēt tā, lai vienīgajam Latvijas pārstāvim tiktu nodrošināta iespēja piedalīties FIA Motorsporta spēlēs. Vēlu veiksmi visiem dalībniekiem, un lai izdodas godam pārstāvēt Latviju," pagodināts sarīkot FIA Motorsporta spēļu atlases kārtu Latvijā ir "RA Events" un "EGP Latvia" vadītājs Raimonds Strokšs.

FIA Motorsporta Spēles 2019:

laiks

notikums

vieta

pirmdiena, 26. augusts,
11:00-22:00

atlases sacensības, 1.diena

SRC Riga,
Artilērijas iela 29/31

otrdiena, 27. augusts,
11:00-22:00

atlases sacensības, 2.diena

SRC Riga,
Artilērijas iela 29/31

31. augusts

Noslēdzas pieteikuma iesniegšana FIA

-

31. oktobris

FIA Motorsporta Spēles 2019,
atklāšanas ceremonija

Roma, Itālija

2. novembris

Treniņbraucieni

Roma, Itālija

3. novembris

Finālbrauciens

Roma, Itālija

3. novembris

FIA Motorsporta Spēles 2019,
noslēguma ceremonija

Roma, Itālija

Lai reģistrētos FIA Motorsporta Spēļu atlases kārtām lūdzam sazināties ar EGP Latvia pārstāvi pa tālruni +371 25 608 443 (Ģirts).

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

FIA Žans Tods
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form