Latvijas motokrosists Toms Macuks sestdien Ķeguma trasē Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) motokrosa pasaules čempionāta posma ietvaros uzvarēja abos "EMX Open" klases braucienos, kļūstot arī par posma uzvarētāju.

"Zelta zirga" trasē Ķegumā Macuks ar divos braucienos izcīnītajiem 50 punktiem uzvarēja arī posma kopvērtējumā. "EMX Open" klases pirmajā braucienā Macuks finišēja pēc 30 minūtēm un 11,878 sekundēm, par 3,181 sekundi apsteidzot igauni Karelu Kutsaru un par 47,813 sekundēm - vācieti Štefanu Ekeroldu.

Kārlis Kalējs ierindojās devītajā vietā, Macukam zaudējot minūti un 29,802 sekundes, bet Arnolds Sniķers ieņēma 15.vietu 27 dalībnieku konkurencē (+1:51,273). Macuks uzvarēja arī otrajā braucienā, finišējot pēc 30 minūtēm un 49,867 sekundēm. Kutsars atpalika par 9,040 sekundēm, bet trešo vietu ieņēma soms Miro Sihvonens, kurš no Macuka atpalika par 20,095 sekundēm. Kalējs ierindojās astotajā vietā (+57,401), bet Sniķers - 11.vietā (+1:19,743).