Mūžībā devies kartinga dzīves virzītājs Modris Steinerts
Foto: Privātais arhīvs

Mūžībā devies kartinga dzīves virzītājs Modris Steinerts, kurš visu dzīvi veltījis kartingam, informē Latvijas Automobiļu federācija (LAF).

close-ad
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled

1968. gadā dzimušais Modris savas gaitas aizsāka tēva Ulda vadītajā Rīgas autobusu parka kartinga sekcijā. Modrim bija veiksmīga kartingista karjera, kļūstot par daudzkārtējo Baltijas čempionu starptautiskajā "Formula-C" klasē. Nodarboties ar kartingu neliedza arī 90. gadu pārmaiņas.

Modris Steinerts devis nenovērtējamu ieguldījumu Latvijas kartinga attīstībā. Pirmais, kurš pievērsa uzmanību komandas vizuālajam tēlam un mārketingam. Viņš piešķīra "krāsas" Latvijas kartingam un šim piemēram sekoja daudzi līdzgaitnieki.

Savas zināšanas šajā sportā viņš nodevis tālāk citiem jaunajiem sportistiem un dēlam Mārtiņam, kurš turpina tēva aizsākto, vadot "SM Racing" kartinga komandu.

LAF visas autosporta saimes vārdā izsaka visdziļāko līdzjūtību Modra Steinerta tuviniekiem un draugiem.

Atvadīšanās no Modra Steinerta notiks ceturtdien, 7. aprīlī, pulksten 10.00 Lāčupes kapos, Buļļu iela 82, Imantā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Ads disabled
Ads disabled
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Ads disabled

Comment Form