Pērnavā ar spraigām cīņām aizvadīts otrais 'Legend Car' NEZ čempionāta posms
Foto: Indrek Allik

"auto24ring" trasē Pērnavā aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās otrais Ziemeļeiropas zonas (NEZ) čempionāta posms autošosejā piecām ieskaites klasēm un "Legend Car" klasē starp 33 dalībniekiem uz starta stājās astoņi Latviešu sportisti, starp kuriem labākais izrādījās šī posma debitants Garijs Rožkalns.

Sacensību kvalifikācijas braucieni tika aizvadīti lietū, bet sacensību dienā debesis noskaidrojās un "Legend Car" klasē uz starta izgāja 33 sportisti no visas Ziemeļeiropas, padarot šīs klases sacensību braucienus par vienus no aizraujošākajiem.

Pirmo braucienu veiksmīgi aizvadīja Uldis Timaks, vienubrīd atrodoties pat 4. pozīcijā, tomēr finišu sasniegt viņam neizdevās ātrumkārbas defekta dēļ. Ātrākais starp latviešu sportistiem šajā braucienā bija Mārtiņš Steinerts, kurš ieņēma 8. vietu.

Otrajā braucienā, kas divu latviešu sportistu – Mārtiņa Steinerta un Jāņa Horelika - sadursmes dēļ otrais sacensību brauciens noslēdzās aiz drošības mašīnas, Uldis Timaks izcīnīja 7. vietu.

Abu braucienu kopvērtējumā ātrākais starp Latviešu braucējiem bija Garijs Rožkalns, kurš izcīnīja 9. vietu. Tikmēr NEZ čempionāta kopvērtējumā uz astoto vietu ir pakāpies Henrijs Grūbe, kurš šī posma kopvērtējumā ieņēma 17. vietu.

"Pirms šī posma sanāca trenēties mazāk nekā biju plānojis. Neskatoties uz to, rezultāts manuprāt ir ļoti labs," pēc finiša atzina sacensību debitants Garijs Rožkalns, kurš startē Somijas komandas "APR" sastāvā. "Pirmajā braucienā startēju no 21. vietas, pirmajā aplī saskrējos ar savu komandas biedru, salocīju aizmugurējo piekari, bet ātri noķēru priekšā braucošo grupu un finišēju 10. vietā. Otrajā braucienā startēju jau no 13. starta vietas, sanāca labs brauciens, tikai diemžēl noslēgumā izbrauca drošības mašīna un vairs nevarēju pacīnīties par augstāku vietu. Plānoju startēt visus atlikušos Somijas čempionāta posmus un sezonas beigās piedalīties pasaules čempionātā Somijā. Galvenais šīs sezonas mērķis ir uzvarēt pasaules čempionāta "Semi-Pro" klasē,"

NEZ čempionāta ieskaitē triumfēja Somijas sportists Henrijs Tuomāla, kurš pēc šī posma ir kļuvis par NEZ čempionāta līderi.

Nākamais "Legend Car" Latvijas čempionāta posms norisināsies 19. un 20. augustā "Riga Summer Race" ietvaros Biķernieku trasē, savukārt Ziemeļeiropas zonas čempionāts noslēgsies 24. septembrī Somijā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form