Latvijas sportists Reinis Nitišs ("Renault Clio") svētdien Portugālē Eiropas rallijkrosa čempionātā "Super 1600" klasē palika soli aiz pjedestāla, ceturtajā vietā, kas ir Latvijas sportistu visu laiku augstākais panākums Eiropas meistarsacīkstēs.

Ceļā uz finālu 17 gadus vecais Nitišs uzvarēja divos no četriem kvalifikācijas braucieniem un pusfinālā varēja startēt no pirmās starta vietas. Šajā braucienā Latvijas sportists ierindojās otrajā vietā un otro sacīksti pēc kārtas iekļuva finālā.

Finalā Reinis izcīnīja ceturto vietu, kas ir par divām pozīcijām labāk nekā pirmajā Eiropas čempionāta posmā Anglijā.

Pirmais Portugāles posmā "Super 1600" klasē finišēja zviedrs Kevins Eriksons ("Renault Clio"), otrais - viņa tautietis Ēriks Farens ("Citroen C2"), trešais - dānis Ulriks Linnemans ("Peugeot 207").

Eiropas čempionāta kopvērtējumā pēc diviem posmiem Reinis Nitišs ieņem trešo vietu.

Komanda ziņo, ka Portugālē sacensību dienās valdījuši ļoti vēsi laika apstākļi, snidzis sniegs, bijusi arī krusa, tādēļ sportistiem bija atļauts izmantot ziemas riepas.