Rīgas Ziemas kausa pirmais posms jau šo sestdien Biķerniekos
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 7. decembrī, Biķernieku trasē startēs Rīgas Ziemas kausa 2019./2020. gada sezona. Savā ceturtajā norises gadā sacensību seriāls saglabājis iecienīto formātu, ko novērtējuši arī braucēji – nedēļu pirms posma sacīkstēm reģistrējušies jau 120 dalībnieki.

Jaunā Rīgas Ziemas kausa sezona risināsies decembrī un janvārī, tas sastāvēs no četriem posmiem. Visi posmi norisināsies gludajā Biķernieku trasē, tādējādi sacensībās var piedalīties arī ar standarta ielas automašīnām. Ņemot vērā, ka ziemas apstākļos ātrumu trasē nosaka nevis jauda, bet gan riepu izvēle un braucēja meistarība, tad uzvarēt sacīkstēs var jebkurš. Trases konfigurācija mainīsies no posma uz posmu, tomēr skaidrs ir tas, ka tā aptvers gan ātro auto apli, gan arī tehnisko kartinga trases daļu.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šosezon seriāla klases tiks dalītas pa piedziņām, savu vietu Rīgas Ziemas kausā saglabājot arī iecienītajām "Audi quattro" un dāmu ieskaitēm. Jaunums šo sezon ir jaunas monoriepas klases – dalībnieki "Mono 2WD", "Mono RWD" un "Mono 4WD" ieskaitēs startēs ar "Uniroyal MS Plus 77" riepām.

Vēl viens šīs sezonas jaunums – sacensību organizatori izveidojuši dāvanu kartes dalībai Rīgas Ziemas kausa sacensībās.

Dalībnieku parkā darbosies ekrāns ar rezultātiem un būs komentētājs, kas ļaus sekot līdzi sacensību un starta norisei.

Otrais Rīgas ziema kausa posms notiks 28. decembrī, trešais – 11. janvārī; bet noslēdzošais – 25. janvārī.

Tags

Biķernieku trase

Comment Form