Saukānam/Dzenim 28.vieta 'Africa Eco Race' rallijreida sestajā posmā
Foto: Drive eO

Latvijas autosportisti Māris Saukāns un Uldis Dzenis, kas startē ar elektropiedziņas automašīnu "OSCar eO", piektdien ieņēma 28.vietu "Africa Eco Race" rallijreida sestā posma sacensībās vieglo automašīnu klasē.

Savukārt kopējā vieglo un kravas automobiļu ieskaitē Latvijas braucēji ierindojās 34.pozīcijā.

Sestais etaps tika aizvadīts pēc atpūtas dienas un tajā braucēji sasniedza Mauritānijas teritoriju. 372 kilometrus garajā distancē apvienotās klases ieskaitē uzvarēja slavenais francūzis Žans-Luī Šlesērs, kuriem latvieši zaudēja 33 minūtes.


Savukārt kopvērtējumā Saukāns/Dzenis pakāpās par divām pozīcijām, ieņemot 18.vietu kopējā ieskaitē. Tikmēr vieglo automašīnu klasē latviešiem pagaidām 14.pozīcija.
16.vietu starp vieglajām automašīnām piektdien izcīnīja vēl viena "OSCar" automašīna ar krieviem Antonu Grigorovu un Sergeju Mišinu, kopvērtējumā saglabājot astoto vietu.

"Africa Eco Race", kas tiek saukta arī par "īsto Dakaras ralliju", norisinās no 28.decembra līdz 9. janvārim ar startu Francijā un finišu Senegālas galvaspilsētā Dakarā. Ceturtdien sacensībās plānota vienīgā atpūtas diena.

Tags

Māris Saukāns OSCar Senegāla

Comment Form