Latvijas autorallija pilota Mārtiņa Seska un stūrmaņa Krišjāņa Caunes ekipāža ceturtdien ieņēma septīto vietu Sardīnijas rallija, kas ir junioru pasaules čempionāta - "Junior WRC" - trešais posms, atklāšanas "dopā".

Rallija ievadošajā ātrumposmā "LMT Autosporta akadēmijas" akadēmijas ekipāža, kas startē ar "Ford Fiesta R2" spēkratu, divus kilometrus veica divās minūtēs un 28,5 sekundēs.

Junioru klases ātrākajam pilotam, spānim Hanam Solansam, Sesks zaudēja 4,2 sekundes.

Rallija laikā ekipāžām pa grunts seguma ceļiem būs jāveic 19 ātrumposmi 313,04 kilometru garumā.

Junioru WRC pirmajā posmā Zviedrijā latvieši izcīnīja sesto vietu, bet otrajā etapā Korsikā izstājās. Latvijas ekipāža šosezon plāno piedalīties piecos "Junior WRC" posmos.

Iepriekšējā sezonā Sesks sacentās ar "Opel Adam R2" spēkratu, triumfējot Eiropas rallija čempionātā (ERČ) "Junior U27" ieskaitē. Viņš kļuva par pirmo braucēju Latvijas autosporta vēsturē, kurš kļuvis par pilntiesīgu autorūpnīcas atbalstītu rallija pilotu.