Latvijas vadošais blakusvāģu motokrosa kantētājs un trīskārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu sestdien Francijā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta sestā posma kvalifikācijas A grupā.

Par A grupas kvalifikācijas uzvarētāju kļuva nīderlandieša Kūna Hermana ekipāža, kurai sekoja britu pilots Stujarts Brauns, bet trešie bija Bakss ar Stupeli. Uzreiz aiz pirmā trijnieka tikmēr sekoja cita latviešu kantētāja Laura Daidera un igauņu pilota Kerta Varika ekipāža.

Savukārt B grupā uzvaru guva beļģa Marvina Vanlušena ekipāža.

Pēc pieciem posmiem līderpozīcijā ar 211 punktiem ieņem Baksa/Stupeļa ekipāža, otrais ar 205 punktiem ir Vanlušens, bet Variks ar Daideru iekrājuši 119 punktus un ieņem astoto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi, no kuriem desmitais 28. jūlijā notiks Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.