Piedzīvojumiem bagāts Latvijas junioru čempionam Ralfam Sirmacim ("Sports Racing Technologies") izvērtās Eiropas rallija čempionāta kārtējais posms "Kenotek Ypres Rally" Beļģijā.

Kā redzams video, pateicoties atsaucīgiem skatītājiem trases malā, Latvijas ekipāža spēja turpināt sacensības, kurās Eiropas junioru čempionāta vērtējumā ieņēma piekto vietu, izcīnot vērtīgus kopvērtējuma punktus, kas ir ļoti labs panākums, ņemot vērā ka asfalta pieredze mūsu sportistiem ir daudz ierobežotāka nekā pārējiem sportistiem, kas lielākoties startējuši tieši asfalta sacensībās.

"Kenotek Ypres Rally" līdz finišam nokļuva tikai sešas junioru ekipāžas, un uzvaru izcīnīja polis Alekss Zavada ("Opel Adam R2"). Diemžēl izstājušos vidū arī otra "SRT" komandas ekipāža Vasīlijs Grjazins/Dmitrijs Lebediks, kuri sacensības nepabeidza savas kļūdas un tai sekojoša mašīnas defekta dēļ.

Absolūtajā vērtējumā Ipras rallijā uzvarēja pieredzējušais beļģis Fredijs Loikss ("Škoda Fabia R5"), kam šī bija 10. uzvara "Ypres Rally".

Nākamais ERČ posms risināsies mūsu kaimiņvalstī, Igaunijā. "auto24 Rally Estonia" risināsies jūlija vidū, 17. - 19. jūlijā.