Latvijas rallija čempionāta sestajā posmā - "300 Lakes rally", kas norisinājās Lietuvā, triumfēja Jānis Vorobjovs/Artūrs Žeibe.

Vorobjovs, kurš startē ar N4 klases "Mitsubishi Lancer Evo IX" spēkratu, par līderi Latvijas čempionāta ieskaitē kļuva vien pēc 11.ātrumposma, kad no sacensībām izstājās līdzšinējais līderis, krievu sportists Aleksejs Lukjaņuks ("Mitsubishi Lancer Evo X").

Absolūtajā vērtējumā Vorobjovs ieņēma trešo vietu aiz Vītauta Šveda un Dominika Butvila, kuri savukārti triumfēja Lietuvas čempionāta ieskaitē.

Kā ziņojām, "300 Lakes rally" bija triju valstu - Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas - čempionāta posms.

Kopumā sacensību dalībniekiem bija jāveic 13 ātrumposmi, no kuriem lielākā daļa - desmit - tika veikti sestdien.

Latvijas čempionāta A+ klasē uzvarēja Mārtiņš Svilis ("Mitsubishi Lancer Evo VIII"), bet R4 klasē - lietuvietis Roks Kvaraciejs ar "Mitsubishi Lancer Evo X".

R2 vienas ass piedziņas klasē triumfēja Ralfs Sirmacis ("Ford Fiesta R2"), kuram tikai 3,13 sekundes zaudēja pirmās dienas līderis Mārcis Ķenavs ("Honda Civic Type-R").

Tikmēr 2WD klasē uzvarēja Jons Pipirs no Lietuvas ("Renault Clio Sport").

Latvijas rallija čempionāta pirmie divi posmi februāra sākumā risinājās Eiropas čempionāta sacensību "Rally Liepāja-Ventspils" laikā, kā trešais posms februāra beigās tika aizvadīts rallijs "Sarma", bet ceturtais posms maijā bija rallijs "Talsi". Savukārt piektais Latvijas meistarsacīkšu posms risinājās jūlijā "auto24 Rally Estonia" ietvaros Igaunijā.

Pēc Latvijas čempionāta posma Lietuvā augusta beigās sekos rallijs "Kurzeme", bet sezona noslēgsies septembra izskaņā ar ralliju "Latvija".