Kā ietaupīt naudu uz automobiļa apkopēm un remontiem
Foto: Publicitātes foto

Ja katru reizi pēc auto servisa apmeklējuma ar bailēm ieskatāties izrakstītajā rēķinā, jo tajā redzamie skaitļi ir pārāk augsti, tad šobrīd ir radīta iespēja, kā no tā izvairīties. Interneta datubāzē "AUTODOC CLUB", kas pieejama arī latviešu valodā, ir apjomīga informācija ar padomiem un pamācībām, kā automobili apkopt un saremontēt paša spēkiem.

"AUTODOC CLUB" datubāzē ir vairāk nekā 890 pamācību, kuras ir sagatavojuši speciālisti un kuras vizuāli – ar fotogrāfijām vai video – soli pa solim parāda, kā attiecīgajam auto modelim nomainīt to vai citu detaļu. Automobilim ir vairākas detaļas, piemēram, gaisa un salona filtrs, bremžu kluči u.tml., ko nomainīt paša spēkiem var katrs autobraucējs, tādējādi ietaupot ne mazums naudas uz autoservisa darba izmaksām.

Pie katras remonta pamācības ir arī norādīts, kādi instrumenti un detaļas būs nepieciešamas attiecīgajam auto apkopes veidam. Tāpat "AUTODOC" portālā ir iespēja jautāt arī speciālista padomu un saņemt tūlītēju atbildi.

Iecienītākie materiāli

Pievienojiet PDF un video pamācības vai foruma pavedienus savā Izlasē, lai interesantākie un noderīgākie materiāli vienmēr būtu pa rokai.

Transportlīdzekļa servisa grāmatiņa

Grāmatiņā jūs varat ierakstīt un analizēt informāciju par transportlīdzekļa remontu: datumus, nomainītās auto daļas un patērējamos materiālus, kā arī tehniskās apkopes darbnīcas, kas apkalpoja jūsu automašīnu. Tādējādi jūs varēsiet plānot savus izdevumus un izvairīties no pārmaksas. Šeit jūs varat aprakstīt arī darbības traucējumu pazīmes, ko esat pamanījis, to parādīšanās laiku un iespējamos cēloņus. Šī informācija būs noderīga nākamās apkopes laikā.

Eļļas nomaiņas vēsture

Nemēģiniet visu atcerēties. Eļļas nomaiņas intervāli, tās zīmols, veids, viskozitātes klase, kā arī cena un kvalitāte - norādiet visas šīs detaļas jūsu personīgajā profilā, un mēs paziņosim jums, kad būs pienācis laiks veikt nomaiņu. Uzraugiet un analizējiet savus eļļas patēriņa rādītājus; jūs varēsiet savlaicīgi reaģēt, ja tie pieaugs. Tādējādi jūs novērsīsiet dzinēja darbības traucējumus vai priekšlaicīgu nolietošanos.

Detaļu nomaiņas grafiks

Norādiet sava transportlīdzekļa nobraukumu, un "AUTODOC" speciālisti sniegs jums ieteikumus un sastādīs auto daļu un patērējamo materiālu nomaiņas grafiku. Atjauniniet informāciju par nobraukumu, cik bieži vien iespējams, lai saņemtu paziņojumus par gaidāmo apkopi. Kalendārā jūs vienmēr varat aplūkot plānotos nomaiņas datumus.

Degvielas izmaksas

Ievērojiet odometra un degvielas patēriņa rādījumus, sekojiet līdzi sava auto uzvedībai uz ceļa, atstājiet komentārus par degvielas kvalitāti dažādās degvielas uzpildes stacijās. Tādējādi jūs varēsiet ietaupīt ievērojamu naudas summu un pagarināt sava transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku.

Personīgas piezīmes un transportlīdzekļu dokumenti

Savā personīgajā profilā jūs varat saglabāt transportlīdzekļa dokumentu un apdrošināšanas fotoattēlus vai ieskanētas kopijas, kā arī savas piezīmes – visai svarīgākajai informācijai ir jābūt atrodamai vienkopus.

Source

Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form