Foto: Policija Liepājā atņem numurzīmes bīstamam kravas automobilim
Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 12. augustā, Valsts policijas un CSDD rīkotajā transportlīdzekļu tehniskās pārbaudes reidā Liepājas pusē tika apturēts bīstams kravas automobilis. Ņemot vērā, ka tāds rada apdraudējumu ceļu satiksmes drošībai, kravas auto piekabei tika noņemtas numurzīmes un turpmākais ceļš liegts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Apturētā kravas automobiļa piekabei inspektori atklāja plaisas tās nesošajā konstrukcijā, kā arī balstiekārtas stiprinājumā, bojātas riepas un nenostiprinātas balstiekārtas detaļas.

Šādos VP un CSDD kopīgi rīkotajos reidos, ja transportlīdzeklim tiek konstatēti tādi bojājumi, kas apdraud ceļu satiksmes drošību (tehniskajā apskatē atbilst 3. vērtējumam), tā tālāka piedalīšanās ceļu satiksmē ir aizliegta. Šādā gadījumā inspektors aiztur transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numurzīmes un anulē atļauju piedalīties ceļu satiksmē. To var atgūt, tikai saremontējot transportlīdzekli un veicot tā pārbaudi tehniskās apskates stacijā.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl

Comment Form