Lidostā Kanādā autostāvvietas invalīdiem pārtaisītas speciāli 'Lexus' spēkratiem
Foto: Twitter.com/DanMcGarvey

Kanādas pilsētas Kalgari lidostā ierīkota autostāvvieta speciāli "Lexus" markas automobiļiem. Tomēr interesantākais, ka šī specializētā stāvvieta tika ierīkota invalīdu stāvvietas vietā. Tikai vēlāk apjaušot neētisko rīcību, publiski atvainojies gan japāņu autoražotājs, gan lidostas administrācija.

Minētās piecas stāvvietas "Lexus" noīrēja reklāmas kampaņas nolūkos. Kalgari lidostas administrācija taisnības labad precizē, ka "Lexus" nepiedalījās konkrētu stāvvietu izvēlē.

Nezināmu iemeslu dēļ lidostas administrācija reklāmas aģentūrai atvēlēja esošās invalīdu stāvvietas – uz tām tika uzkrāsots "Lexus" markas logotips un pievienota norāde, ka šeit automobili drīkst novietot tikai "Lexus" braucēji. Lai patiešām šeit stāvēšanai tiktu novietoti tikai "Lexus" markas automobiļi, līdzi sekojusi lidostas apsardze.

Kalgari lidostas administrācija saņēmusi virkni sūdzību no apmeklētājiem, pēc kā solījās maksimāli ātri stāvvietas atgriezt to agrākajā izskatā un nozīmē.

Tags

Kanāda Lexus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form