Pirmo reizi Latvijas 'Porsche' klubu vadīs sieviete
Foto: Publicitātes foto

15. februārī Latvijas "Porsche" kluba ikgadējā pilnsapulcē vienbalsīgi ievēlēta jauna kluba prezidente – Madara Mančinska. Līdzšinējais prezidents Kristaps Rikāns turpinās strādāt organizācijas valdē. Ievēlēti arī jauni valdes locekļi, kas vadīs klubu turpmākos četrus gadus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Sieviete prezidentes amatā ievēlēta pirmo reizi kluba vēsturē, arī Eiropas līmenī šis ir unikāls fakts. Jaunievēlētā "Porsche Club Latvia" prezidente ir aktīva kluba dalībniece, aizraujas ar "Porsche" automašīnu braukšanu trasēs. Madara jau vairākus gadus ir kluba biedre un ņēmusi aktīvu dalību kluba darba un pasākumu organizēšanā. Madara pašlaik ir arī finanšu tehnoloģiju uzņēmuma "Crassula" Biznesa attīstības vadītāja.

"Jaunajā amatā plānoju uzlabot kluba darbību, lai no tā iegūtu gan paši kluba biedri, gan arī sabiedrība. Latvijas "Porsche" klubs var kļūt par vienu no visspilgtākajiem un dinamiskākajiem klubiem Eiropā un pasaulē. Plānos ir gan komunikācijas uzlabošana, gan attiecību stiprināšana ar citu valstu klubiem, kā arī pasākumi ar mērķi realizēt dažādus sociālos un labdarības projektus," stāsta jaunievēlētā kluba prezidente.

"Aizraušanās ar automašīnām man ir kopš agras jaunības. Braukšana ar auto – tā ir mana brīvība. Parasti ikdienā man apkārt ir daudz cilvēku, un auto ir vieta, kurā es pavadu laiku pati ar sevi – tā ir mana mazā pasaule. Tieši sākot braukt ar "Porsche" zīmola auto, atklāju savu hobiju – autosportu, un šobrīd tā ir mana sirds lieta. Esmu braukusi Eiropas leģendārākajās trasēs, piemēram, Nirburgringa, Spā - Frankošampa, "Porsche Ring", un arī mūsu "zaļajā ellē" – Biķernieku trasē. Šāda aizraušanās nav raksturīga sievietēm, zinu, bet mani tā ir pārņēmusi. Braucot trasē, domāju tikai par trajektorijām, pareizo ātrumu un izbaudu adrenalīna pieplūdumu. Vienmēr esmu par drošu ātru braukšanu, tāpēc tas vienmēr notiek profesionāļu uzraudzībā un instruktoru pavadībā," norāda Madara.

Tāpat kluba biedri ievēlēja arī divus jaunus valdes locekļus – iepriekšējo kluba prezidentu Kristapu Rikānu un kluba biedru Māri Āriņu. Kristaps klubā ir kopš 2014. gada, ārpus kluba vada tehnoloģiju uzņēmumu "Ubiquiti Latvia". Savukārt Māris Āriņš klubā turpmāk pārstāvēs klasisko "Porsche" automašīnu intereses.

Aizejošais prezidents Kristaps Rikāns pauda pārliecību par jauno vadības komandu un pateicību par iespēju pēdējos četrus gadus pildīt kluba prezidenta pienākumus.

Latvijas "Porsche" klubs dibināts 2006. gadā, klubs ir bezpeļņas organizācija, kas apvieno "Porsche" automašīnu īpašniekus, lai piedalītos kopīgi rīkotos pasākumos un popularizētu šī zīmola auto Latvijā. Klubs saviem biedriem organizē pasākumus un aktivitātes, tostarp trases dienas, auto šovus, kā arī pārstāv klubu starptautisko "Porsche" klubu arēnā. Dalība ir atvērta visiem sporta "Porsche" automašīnu īpašniekiem Latvijā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl

Comment Form