Satiksmes infrastruktūras uzlabošanai oktobra sākumā Rīgā notiks autovadītāju aptaujas
Foto: F64

Sākot izstrādāt Rīgas transporta sistēmas ilgtspējīgas mobilitātes rīcības programmu, oktobra pirmajā nedēļā Rīgā un Pierīgā notiks autovadītāju aptauja, lai noskaidrotu, cik daudz autobraucēju ierodas Rīgā no blakus pašvaldībām, kurp viņi dodas un ar kādu mērķi, informēja Rīgas domes pārstāve Ieva Zariņa.

Šajā laikā uz noslogotākajiem Pierīgas ceļiem stāvēs cilvēki, kuriem uz vestēm būs rakstīts "Rīgas dome". Stāvot sastrēgumos, autovadītāji varēs anketas aizpildīt uz vietas vai arī tās paņemt līdzi un vēlāk iemest VAS "Latvijas pasts" vēstuļu kastītē jebkurā pasta nodaļā, lielākajos tirdzniecības centros vai arī SIA "Circle K" degvielas uzpildes stacijās.

Tāpat autovadītājiem tiks piešķirts "QR" kods, kuru izmantojot, anketu varēs aizpildīt arī elektroniski – Pilsētas attīstības departamenta mājaslapā.

Departaments aicina aicina autovadītājus būt atsaucīgiem un veltīt nedaudz laika aptaujas anketas aizpildīšanai, lai projekta izstrādes procesā būtu pieejams sabiedrības viedoklis.

Plānots, ka aptaujas rezultātā iegūtā informācija dos reālu priekšstatu par Rīgas pilsētas un Pierīgas pašvaldību savstarpējo svārstmigrāciju, tās bilanci un ietekmi uz pilsētas satiksmes infrastruktūras kopējo noslodzi. Tāpat plānots, ka iegūtie dati palīdzēs saprast iedzīvotāju pārvietošanās paradumus un izstrādāt ieteikumus Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju mobilitātes uzlabošanai.

Aptauja ir projekta "Rīgas transporta sistēmas ilgtspējīgas mobilitātes rīcības programma" pirmais posms. Projektu izstrādā Rīgas dome sadarbībā ar SIA "E.Daniševska birojs" un SIA "Solvers". Programmas mērķis ir nodrošināt sistemātisku un plānveidīgu pieeju infrastruktūras un to elementu plānošanā un ieviešanā.

Source

DELFI Auto

Tags

Circle K Rīgas dome Satiksme
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form