Skarbais britu autožurnālists Klārksons uzsācis dārzeņu tirdzniecību savā fermā
Foto: Privātais arhīvs

Britu autožurnālists Džeremijs Klārksons, kurš ar savām skarbajām atziņām spēj radīt rezonansi visā pasaulē, savā fermā Okfordšīrā atvēris dārzeņu veikalu. Atšķirībā no veikaliem Lielbritānijā Klārksons sola, ka viņa veikaliņā plaukti nekad nebūs tukši un produktus piedāvās lētāk nekā zemo cenu veikala tīklā "Aldi".

59 gadus vecais Klārksons savas fermas veikaliņu nosaucis par "Squat Shop". Tajā ir nopērkami kartupeļi, olas un mārrutki.

Pie veikala ir izkārtne, kurā Klārksons garantē, ka šī produkcija nav bioloģiskās saimniecības. Visticamāk, tas saistīts ar skarbā autožurnālista nepatiku pret velosipēdistiem, vegāniem un visām citām "eko" parādībām.

Tāpat Klārksons, kurš no "Amazon Prime" video tiešsaistes servisa saņem vairākus miljonus dolāru gadā par "The Grand Tour" raidījuma veidošanu, jauno nodarbošanos acīmredzami nedara peļņas nolūkos, jo cenas sola zemākas nekā "Aldi" lielveikalu tīklā. Piemēram, kartupeļi "Squat Shop" veikaliņā maksā vienu mārciņu par diviem kilogramiem (0,55 eiro kilogramā).

Klārksons par šīs fermas īpašnieku kļuva 2009. gadā. Neskaitot dārzeņu audzēšanu, viņa fermā tiek turētas arī aitas.

Lai popularizētu lauksaimniecību, Klārksons ir uzsācis arī jaunu televīzijas projektu "Es nopirku fermu", kam jau ir uzsākta filmēšana un kam ir paredzētas astoņas sērijas.

View this post on Instagram

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on Mar 23, 2020 at 3:41am PDT
View this post on Instagram

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on Mar 23, 2020 at 7:59am PDT
View this post on Instagram

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on Mar 20, 2020 at 4:47am PDT
View this post on Instagram

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on Mar 24, 2020 at 10:28am PDT
View this post on Instagram

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on Mar 11, 2020 at 3:11am PDT

Tags

Džeremijs Klārksons The Grand Tour
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form