"Delfi" sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma "Ātruma cilts" jaunāko sēriju. Raidījumā viesojas žurnāliste Zane Nikodemusa, kuras veiksmi apskaudīs daudzi motoru sporta fani un sporta žurnālisti, jo Zane aci pret aci tikusies gan ar F-1 zvaigznēm Luisu Hamiltonu un Valteri Botasu, gan ar leģendāro šosejas motobraucēju Valentīno Rosi.

Pauls Timrots uz sarunu aicinājis Zani Nikodemusu, lai noskaidrotu, kā latviešu žurnālistei izdevās tikt pie pasaules slavenāko un iekārojamāko sportistu intervijām. Zane sarunā atklāj, ka viņas pirmā zvaigžņu saruna notika ar Valentīno Rosi, un līdztekus rūdītiem sporta žurnālistiem viņai bija iespēja iejusties gluži vai citā pasaulē. Kas valda tik augsta līmeņa motosporta aizkulisēs, kurās ielūkoties ļauts vien izredzētajiem, kādu lomu šajā sportā spēlē nauda un kādas ir jauno sportistu izredzes gladiatoru cīņās gāzt Rosi no troņa, tiek izrunāts "Ātruma cilts" raidījumā.

Neilgu laiku pēc tikšanās ar Rosi Zanei vēlreiz uzsmaidīja veiksme – viņai piedāvāja tikties ar F-1 braucējiem Hamiltonu un Botasu, turklāt papildu sarunām abi sportisti Zani izvizināja arī pa sacīkšu trasi. Pauls ar Zani diskutē, kā sajūtu līmenī kopumā atšķiras moto un auto sporta pasaule un satikto jaudīgāko sportistu personības.

Savukārt par Itālijā notikušajām "Rotax Max Challenge Grand Finals 2019" sacīkstēm, kurās pulcējās pasaules spēcīgākie kartingu braucēji, aicināts pastāstīt to dalībnieks Ēriks Gasparovičs. No 63 valstu dalībniekiem Ēriks sākotnēji savā klasē turējās labāko trijniekā, taču piedzīvoja avāriju. Sarunā ar Paulu Ēriks vērtēs sacensību norisi, tautieša Henrija Grūbes un arī savus panākumus un latviešu sportistu iespējas kartingu sportā izcīnīt pasaules līmeņa sasniegumus.

Tags

F-1 Pauls Timrots

Comment Form