Internetā neviennozīmīgu vērtējumu ieguvis kāds poļu motociklistu video, kas tika iemūžināts ar pie ķiveres piestiprinātu kameru. Tajā redzams, ka krosa motocikla braucēji it kā apmaldījušies un nokļuvuši kādā lauku īpašumā, meklējot izeju. Tomēr zemes īpašnieku – vienroci – tas absolūti nav interesējis, un viņš tos atgaiņājis ar dažādiem dārza instrumentiem, ar grābekli pat iesitot pa motociklista galvu.

Neviens vien saistītā video komentētājs nostājies vecā vīra pusē, jo jaunuļi, visticamāk, apzināti kaitinājuši zemnieku, lai iegūtu pēc iespējas interesantāku un jautrāku sižetu publicēšanai internetā. Tāpat redzams, ka video ir montēts atbilstoši autoru interpretācijai.

Turklāt acīgākie pamanījuši, ka tajā pašā "YouTube" kanālā šie motociklisti publicējuši arī video, kur viņi ārdās pa kādu citu lauku īpašumu līdz ierodas policija.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form