Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcīnīja panākumu.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (0:2, 2:0, 3:0) pārspēja Ņūdžersijas "Devils".

Girgensons uz ledus bija septiņas minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, zaudēja trijos iemetienos un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmajā trešdaļā 2:0 viesu labā panāca Makss Vilmens un Jespers Brats, kamēr otrajā periodā, divus vārtus gūstot Teidžam Tompsonam, "Sabres" izlīdzināja rezultātu.

Trešajā periodā Bufalo vienību vadībā izvirzīja Tompsons, bet pēdējā minūtē vēl visu iepriekšējo "Sabres" vārtu autors un Jons Peterka raidīja ripu tukšos "Devils" vārtos, panākot 5:2.

Bufalo komandas vārtus sargāja Devons Levi, kurš atvairīja 28 metienus, kamēr otrā laukuma galā Džeiks Alens tika galā ar 31 ripu.

"Sabres" ar 75 punktiem 74 spēlēs Austrumu konferences turnīra tabulā ierindojas 12.pozīcijā un nākamo maču aizvadīs sestdien, savā laukumā uzņemot Toronto "Maple Leafs".