Foto: Shutterstock

Tūroperators "Novatours" sadarbībā ar Lietuvas jaunuzņēmumu "MoreMins" sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu Latvijas ceļotājiem – virtuālu SIM karti, "Delfi Bizness" informēja "Novatours" pārstāvji.

Jaunais eSIM mobilā interneta pakalpojums ir pieejams dažādu valstu lielāko operatoru tīklos. Ceļotājiem tā būs iespēja saņemt augstas kvalitātes un zemas cenas mobilos datus gan Eiropas Savienības valstīs, gan valstīs ārpus Eiropas Savienības.

Kā norāda "Novatours" pārstāvji, tad ceļotāji, uzturoties ārpus Eiropas Savienības, bieži saskaras ar augstām datu viesabonēšanas cenām un sliktu savienojamību, un mēģinājums iegādāties SIM karti no vietējā operatora var būt izaicinoši. Ja pirkuma vieta ir atrasta, pārdevējs var lūgt uzrādīt ID karti, kā arī to nofotografēt, radot bažas par personas datu drošību. Tāpat bieži ir problēmas ar pašu SIM kartes fizisku ievietošanu tālrunī un nereti rodas arī situācijas, kad savienojums ar vietējo tīklu neveidojas.

Nereti interneta pieejamības risinājums nav arī viesnīca, kur bezvadu internets var būt gaužām lēns vai nepastāvīgs.

"Esam pirmais tūroperators Baltijā, kas ieviesis eSIM mobilā interneta pakalpojumu, kas ļaus baudīt lētu, ātru un drošu interneta pieslēgumu visos mūsu galamērķos un vēl svarīgāk – valstīs ārpus Eiropas Savienības. Pakalpojums ir pieejams Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ceļotājiem - visās valstīs, kurās darbojas Lietuvas tūroperatora "Novaturas" grupas pārstāvniecības," stāsta "Novatours" pārdošanas vadītāja Liāna Pudule Indāne.

eSIM mobilais internets darbojas tāpat kā parasta SIM karte, taču abonēt to var tiešsaistē. "MoreMins" eSIM darbojas vairākos operatoru tīklos, nodrošinot internetu, neatkarīgi no uzturēšanas valsts.

Arī "MoreMins" izpilddirektors Andrius Butvilas apgalvo, ka eSIM mobilā interneta pakalpojums ir daudz drošāks nekā Wi-Fi tīkli publiskās vietās.

eSIM internets ir pieejams "iPhone", "iPad", "Samsung Galaxy", "Google Pixel" un citās jaunākās viedierīcēs ar eSIM mikroshēmu un operētājsistēmām iOS un "Android".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!