Foto: Publicitātes foto

Lai veicinātu atbildīgu svētku svinēšanu un rūpētos par klientu un sabiedrības drošību, transportlīdzekļu koplietošanas uzņēmums "CityBee" Jāņu svētku naktīs ierobežos pieeju saviem auto.

"CityBee" klienti nevarēs rezervēt automašīnas un uzsākt jaunus braucienus 22. un 23. jūnija naktīs no pusnakts līdz sešiem rītā, bet pašā Jāņu naktī nomas transportlīdzekļi nebūs pieejami no 23. jūnija vienpadsmitiem vakarā līdz 24. jūnija astoņiem rītā.

No 24. jūnija plkst. 8.00 automašīnas būs pieejamas kā ierasts. Šie pakalpojumu ierobežojumi neietekmēs aktīvos braucienus, kurus varēs turpināt, atsākt vai pārtraukt arī ierobežojumu laikā.

Līgo svētku laiks izceļas ne tikai ar gada īsākās nakts svinēšanu draugu un ģimenes lokā, bet diemžēl arī ar satiksmes negadījumiem, ko izraisa braucēji reibumā, uzsver uzņēmumā. Par spīti valsts iestāžu pūliņiem braukšanu dzērumā svētku laikā kontrolēt, CSDD statistikas dati pēdējos gados bijuši salīdzinoši nemainīgi. Jūnija mēnesī notikušo ceļa negadījumu, kuros vismaz vienam no vadītājiem konstatēts reibums, skaits pēdējos 14 gados ir svārstījies ap 60, bet 2022. gadā tādi negadījumi ir fiksēti 98 un 2023. gadā — 90. Tas nozīmē, ka šī problēma joprojām ir aktuāla.

"Mēs novērtējam Valsts policijas pūliņus svētku laikā saglabāt drošību uz ceļiem un labprāt ar to palīdzētu. Galu galā, droša braukšana ir katra paša un arī mūsu uzņēmuma līdzatbildība," paskaidro "CityBee" Latvijas reģionālais vadītājs Krištofs Hegedjušs. "Aicinām Jāņu svinēšanu plānot laicīgi un svētkus labāk baudīt ap ugunskuru, nevis pavadīt pie stūres. Arī iepriekš esam iesaistījušies dažādās informatīvajās kampaņās, lai veicinātu drošību uz ceļa, bet šī iniciatīva atšķiras ar to, ka praktiski ierobežosim mūsu pakalpojuma pieejamību."

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!