Foto: Shutterstock

Grāmatu, rotaļlietu, skolas, kancelejas un biroja preču tirgotājs SIA "Jānis Roze" 2023. gadā rekonstruējis un modernizējis veikalu TC "Spice", kā arī turpinājis noliktavas un biroja telpu Atlasa ielā, Rīgā, pārbūvi un iekārtošanu, informē "Lursoft Klientu portfelis".

Vadības ziņojumā norādīts, ka pērn uzņēmums slēdzis vienu nerentablu veikalu, līdz ar to 2023. gada beigās preču mazumtirdzniecība tika veikta 38 tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī interneta veikalā. "Lursoft IT" izziņā redzams, ka pērn tirgotājs bija darba devējs 242 darbiniekiem.

2023. gadā SIA "Jānis Roze" apgrozījums audzis par 4,85%, sasniedzot 23,54 miljonus eiro. Pārskata gadu tirgotājs noslēdzis ar 1,41 miljona eiro peļņu pēc nodokļu nomaksas. Tirgotājs nodokļu iemaksās valsts kopbudžetā pērn samaksājis 3,04 miljonus eiro.

Iesniegtajā vadības ziņojumā SIA "Jānis Roze" norādījis, ka pērn tas pamatlīdzekļos investēja naudas līdzekļus 875,5 tūkstošu eiro apmērā.

Šogad SIA "Jānis Roze" plāno paplašināt atsevišķus jau esošos grāmatu veikalus, aprīkojot tos ar modernākām iekārtām un mūsdienīgākiem dizaina elementiem, kā arī pabeigt saules paneļu uzstādīšanu noliktavas teritorijā.

SIA "Jānis Roze" reģistrēts 1992. gadā un pieder Inārai Beļinkajai un Aināram Rozem.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!