Fоtо: Publicitātes foto

Saldumu zīmola "Laima" konfekte "Vinnijs" ar zemesriekstu gabaliņiem un kakao turpmāk patērētājiem cilindriskās formas vietā būs pieejama kantainā formā, informē uzņēmumā.

Formas maiņa esot pirmais solis uz mūsdienīgāku, hermētiski slēgtu konfektes iepakojumu, ko plānots īstenot 2025. gadā. Taču garša arī turpmāk palikšot nemainīga.

Kā norāda "Orkla Latvija" komunikācijas vadītāja Laura Bagātā, konfektes formas maiņa ļaus turpināt uzlabot produkta kvalitāti un ražošanas efektivitāti. "Līdz šim "Vinnijs" bija vienīgā zīmola "Laima" konfekte, kas tika ražota cilindriskā formā un pēdējā konfekte, kas ietīta papīrītī, kas nav hermētiski noslēgts. Cilindriskās formas konfekšu ražošanai bija jānodrošina atsevišķa iekārta, kā arī iepakošanas veids. Jaunā kantainā forma ļauj mums izmantot efektīvāku ražošanas līniju, nodrošinot lielākus ražošanas apjomus un iespējas pielāgot mūsdienīgāku un produktam drošāku iepakojumu. Mūsu mērķis ir no nākamā gada konfektei "Vinnijs" nodrošināt hermētiski slēgtu iepakojumu, līdzīgi kā tas ir citām "Laima" konfektēm," stāsta Bagātā.

Neskatoties uz izmaiņām formā, konfektes garša paliek nemainīga.

Jaunais iepakojums ir trīs pazīstamajās "Vinnija" krāsās – zaļā, dzeltenā un baltā – un uz tā attēlots lācītis Vinnijs, saglabājot produkta atpazīstamību.

Bagātā piebilst: "Nešaubīgi, daudzi ir pieraduši pie konfektes cilindriskās formas, taču arī ar kantaino formu mūsu pircēji var būt droši – konfektes "Vinnijs" receptūra netiek mainīta."

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !