Foto: Publicitātes foto

Pilnvarotais "Honda" pārstāvis Latvijā AS "Wess Select" aizvadītajā gadā turpinājis plānveidā paplašināt produktu un pakalpojumu piedāvājumu. "Ir veikta struktūru tālāka optimizācija, kā arī darbinieku produktivitātes paaugstināšanas pasākumi. Vislielākā uzmanība tika vērsta klientu apkalpošanas līmeņa paaugstināšanai," teikts AS "Wess Select" vadības ziņojumā, informē "Lursoft Klientu portfelis".

"Lursoft IT" pieejamais finanšu pārskats rāda, ka 2023. gadā AS "Wess Select" palielināja apgrozījumu par 9,37%, rādītājam sasniedzot 17,35 miljonus eiro. Pārskata gadu auto tirgotājs noslēdza ar 1,12 miljonu eiro peļņu pēc nodokļu nomaksas.

Nodokļu iemaksās valsts kopbudžetā uzņēmums 2023. gadā samaksājis 3,29 miljonus eiro.

Šogad AS "Wess Select" vadība turpinās koncentrēties uz servisa pakalpojuma klāsta pilnveidošanu un nevainojamas darba kvalitātes nodrošināšanu, kā arī attīstīs "Honda" jaunu un lietotu automobiļu tirdzniecības virzienu. Uzņēmums ir vērsts uz to, lai konsekventi attīstītu elektromobiļu un hibrīdauto tirdzniecību, ko uzskata par vienu no nozīmīgākajiem tālākās darbības attīstības virzieniem mūsdienu ekonomikas apstākļos.

"Lursoft IT" dati rāda, ka auto tirgotājs AS "Wess Select" reģistrēts 2002. gadā. AS "Wess Select" patiesie labuma guvēji ir Aleksandrs Oskins un Ivans Tiščenko.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!