Foto: Publicitātes attēli

Pirms gada darbību pārtraukušajai Dundagas pienotavai izdevies iegūt jaunu īpašnieku – ēkas ar visām iekārtām iegādājies uzņēmums SIA "Lādes ekoceltnieks". Lai gan agrākie īpašnieki, pārdodot vienu no senākajām Latvijas pienotavām, pauda cerību, ka darbs tajā netiks pārtraukts uz visiem laikiem, "Lādes ekoceltnieks" valdes loceklis Kārlis Bunduls atzīst, ka vēl ir pārdomās, ko ar jauniegūto īpašumu darīt.

Nepieciešamas investīcijas

Maksātnespējīgās piensaimnieku kooperatīvās saimniecības "Dundaga" pienotava pirmo reizi izsolē tika izlikta šī gada sākumā (izsole sākās 6. februārī un noslēdzās 7. martā), tajā piedāvājot iegādāties pienotavas ēku ar zemi un iekārtām par 245 tūkstošiem eiro. Tomēr par šādu cenu jaunu īpašnieku pienotavai neizdevās atrast. Nākamā izsole 13. maijā jau notika ar lejupejošu soli, un informācija elektronisko izsoļu vietnē "izsoles.ta.gov.lv" liecina, ka toreiz īpašums tika izsolīts par nepilniem 42 tūkstošiem eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

"Ieraudzījām izsoļu lapā sludinājumu, ka tiek tirgota Dundagas pienotava, pieteicāmies izsolei, kuru arī uzvarējām. Paši jau sen vēlējāmies pamēģināt daļu sava saražotā piena pārstrādāt," "Delfi Bizness" saka jaunā īpašnieka "Lādes ekoceltnieks" valdes loceklis Kārlis Bunduls.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!